والمارت بزرگترین خرده فروش جهان است که حدود ۱.۶ میلیون کارمند در آمریکا دارد و بیش از ۷۴۰ هزار کارمند این شرکت تلفن های هوشمند "گلکسی ایکس کاور پرو" سامسونگ، قاب و برنامه های حفاظتی را دریافت خواهند کرد. در حال حاضر اکثر افراد به طور اشتراکی از دستگاه‌های شرکت استفاده می‌کنند.
والمارت تا پایان امسال به حدود نیمی از کارمندان آمریکایی خود گوشی سامسونگ رایگان می‌دهد تا بتوانند از اپلیکیشنی که این شرکت برای مدیریت شیفت‌ها طراحی کرده است، استفاده کرده و ساعت شروع کار را اعلام کند و با همکارانشان در ارتباط دائمی بمانند.
والمارت درباره جزییات مالی اظهارنظر نکرد، اما این تلفن در وب سایت شرکت سامسونگ الکترونیکس ۴۹۹.۹۹ دلار فروخته می شود. گرفتن تخفیف های بزرگ توسط شرکت های بزرگ از اپراتورها و سازندگان تلفن در هنگام خرید عمده متداول است.
این شرکت اوایل سال میلادی جاری پروژه مذکور را آزمایش و اعلام کرده بود قادر نخواهد بود اطلاعات شخصی کارمندانش را مشاهده کند. این شرکت می تواند ایمیل های کاری، اپلیکیشن های کاری نصب شده، تاریخچه وب در مرورگر ویژه کار گوشی، مشخصات گوشی و مکان های آغاز ساعت کار را مشاهده کند.
کارمندان والمارت فقط در زمان کار می توانند به اپلیکیشن های کاری دسترسی داشته باشند اما می توانند از گوشی ها به عنوان دستگاه های شخصی استفاده کنند.
بر اساس گزارش رویترز، اپلیکیشن Me@Walmart می تواند برای چک برنامه کاری در دو هفته پیش رو و درخواست تغییرات و مرخصی مورد استفاده قرار گیرد و یک دستیار صوتی دارد که به یافتن محل کالاها کمک می کند و به گونه ای طراحی شده که کمک کند کاربران به صورت لحظه ای با یکدیگر در فروشگاه ها در ارتباط باشند. استفاده از این تلفن ها اجباری نیست.

<a href="https://parshamkala.ir/" title="TOOLTIP" target="_self">پرشام کالا</a>