مقایسه برتری های گوشی موبایل Samsung Galaxy S10 Lite و OnePlus 7T  :

با قاطعیت می توان گفت که گوشی موبایل Samsung Galaxy S10 Lite یکی از بهترین گوشی های هوشمند میان رده محسوب می شود که الان هم در بازار هند عرضه می شود .

این مدل گوشی موبایل Samsung Galaxy S10 Lite به راحتی هرچیز را که یک کاربر از گوشی موبایل انتظار داشته باشد در اختیار میگذارد حال از صفحه نمایش گرفته ویا یک باتری بزرگ و کارآمد تا دوربین های باور نکردنی تا فضای داخلی که نامحدود باشد و به این زودی ها تمام نشود .

گوشی موبایل Samsung Galaxy S10 Lite و OnePlus 7T هر دو دارای دوربین عقب 48 مگاپیکسلی هستند ولی باید گفت که میان دوربین این دو مدل گوشی سامسونگ تفاوتهای چشمگیری وجود دارد که این تفاوت ها در بخش عکاسی و لنزهای ماکرو خود را نشان میدهد .

گوشی Galaxy S10 Lite دارای یک دوربین ماکرو 5مگاپیکسلی است که این دوربین برای گرفتن عکس هایی از فاصله نزدیک کارایی دارد که جزییات به راحتی قابل دیدن باشد حتی اگر این شی در فاصله 4 سانتی متری از لنز باشد .حال گوشی OnePlus 7T با استفاده از نرم افزار قابلیت عکس را بالا میبرد و تنها زمانی که عکس ها را با هم مقایسه کنید متوجه این تفاوت دوربین ها خواهید شد .

در بخش فیلم برداری و عکس برداری هم باید متذکر شویم که گوشی Galaxy S10 Lite فیلم ها و عکس های بدون لرزش را دارد و این را مدیون سخت افزار gimbal است که عکس برداری و فیلم برداری بدون تاری و لرزش انجام میشود و این در مورد گوشی OnePlus 7T تنها با کمک نرم افزار ها انجام میگیرد .
 در گوشی Galaxy S10 Lite سنسور سلفی با نام Live Focus وجود دارد که دارای دیافراگم f / 2.2 است که به واسطه آن در شرایط نور کم عکس های سلفی شما رو واضح و روشن میگیرد .

سنسور سلفی در گوشی Galaxy S10 Lite 32 مگاپیکسل است و در گوشی OnePlus 7T

 

16 مگاپیکسل می باشد .

گوشی Galaxy S10 مورد علاقه کاربران مشتاق به ضبط ویدیو می باشد چون به کاربران این امکان را میدهد که در محیط های پر سر و صدا بدون از دست دادن صدای مورد نظر به ضبط فیلم بپردازند . به این امکان ، بزرگنمایی مایک گفته میشود  که گوشی OnePlus 7T از آن بی بهره است .

 گفتنی است که گوشی سامسونگ S10 Lite دارای مجموعه ای برای ویرایش فیلم های ضبط شده هست مثلا قابلیت برش صحنه ها و اضافه کردن موسیقی به فیلم و یا اضافه کردن متن و ...و یا حتی چند تکه فیلم را به هم متصل کرده و یک ویدئوی جدید بسازید و به اشتراک بگذارید کهلازم به ذکر است که گوشی OnePlus 7T  از آن بی بهره است .

گوشی Galaxy S10 دارای نمایشگر 6/7 اینچی از نوع سوپر آموال ای دی پلاس هست که دارای یک سوراخ پانچ برای گرفتن سلفی می باشد و حال گوشی OnePlus 7T 6/55 اینچی است .

گوشی Galaxy S10 دارای باتری 4500میلی آمپری است که در مقایسه با باتری 3800میلی آمپری OnePlus 7T  یک قدرت محسوب میشود .
گوشی Galaxy S10 دارای قابلیت این است که در جهت بهینه کردن مصرف برق برنامه هایی که استفاده نمیشوند را میبندد و این خود تضمین گر آنست که این گوشی به راحتی تا دو روز باتری نگه می دارد و این مورد را گوشی OnePlus 7T نمیتواند تضمین کند .