در سایت پرشام مارکت
در كل اينترنت

دسته بندی محصولات فروشگاه

  • ثبت نام فروشنده
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

آخرین محصول خریداری شده

هولدر شیشه ای ویترین موبایل

هولدر شیشه ای ویترین موبایل
  • 2,000 تومان

خبر : انتشار اندروید آبنبات‌ چوبی در نروژ برای گلکسی S5 و S4 به دلیل مشکلات متوقف شد

1393/12/23 - 11:33:54
سامسونگ همچون دیگر تولیدکنندگان گوشی هوشمند در حال آماده کردن بروزرسانی اندروید آبنبات چوبی برای دستگاه های خود است؛ در برخی اوقات ارائه ی نسخه ی جدید از اندروید مخصوصا در مناطق مختلف با مشکلاتی همراه است. حالسامسونگ در نروژ برای آماده کردن این بروزرسانی برای گلکسی S5 و S4 دچار مشکل شده است. طراحی سایت انتشار اندروید آبنبات‌ چوبی در نروژ برای گلکسی S5 و S4 به دلیل مشکلات متوقف شد


سامسونگ همچون دیگر تولیدکنندگان گوشی هوشمند در حال آماده کردن بروزرسانی اندروید آبنبات چوبی برای دستگاه های خود است؛ در برخی اوقات ارائه ی نسخه ی جدید از اندروید مخصوصا در مناطق مختلف با مشکلاتی همراه است. حال سامسونگ در نروژ برای آماده کردن این بروزرسانی برای گلکسی S5 و S4 دچار مشکل شده است.

پیش از این ارائه ی بروزرسانی برای هر دو گوشی های گلکسی S5 و S4 معین شده بود؛ حال شعبه ی سامسونگ در نروژ، به دلیل مسائل مهمی مجبور شد که انتشار این آپدیت ها را به تأخیر بیندازد. بعد از اینکه صاحبان این گوشی ها به شعبه سامسونگ در نروژ رفته و درباره ی به روزرسانی های آب نبات چوبی که دریافت می کردند شکایت کردند، سامسونگ تصمیم گرفت تا این بروزرسانی را به تاخیر بیندازد. تعدادی از انواع باگ ها مانند هنگ کردن برخی اپلیکیشن های اصلی همچون اپلیکیشن مخاطبان در این گوشی ها گزارش شد، که در واقع این هنگ ها باعث می شد تا گوشی غیرقابل استفاده شود. همچنین این هنگ کردن ها به برنامه آلارم گوشی هم تأثیر می گذاشت.

شعبه سامسونگ در نروژ اعلام کرد:

    ما از مشکلاتی که برای برخی کاربران، بعد از اعمال بروزرسانی های آب نبات چوبی به وجود آماده، آگاه هستیم و به همین علت ارائه ی این نسخه را متوقف کرده ایم. حالا با تمام قوا کار می کنیم تا آپدیت جدید، مشکلاتی که به ما گزارش شده را برطرف کرده و به علاوه بر آن، روشی جدیدی برای قرار دادن گوشی در حالت سکوت معرفی خواهیم کرد. ما امیدواریم که این بروزرسانی به زودی آماده شود و تمامی تغییرات مربوط به این بروزرسانی  را از طریق فیس بوک اعلام خواهیم کرد.

دلایل مختلفی مانند مشکلاتی در ارسال اشتباهی بسته و پکیج ها، باگ پنهان در رام برای بروز این مشکل می تواند وجود داشته باشد؛ حال این مسئله امیدوار کننده است که شعبه سامسونگ از این مشکلات باخبر شده و برای برطرف کردن آن ها تلاش می کند. هنوز مشخص نیست که قرار دادن گوشی در حالت سکوت توسط روشی جدید چگونه می تواند مشکلات فعلی کاربران را رفع کند.

این مشکلات فعلا برای کاربران نروژی رخ داده است و ظاهرا کاربران دیگر مناطق دنیا که بسته ی بروز رسانی به اندروید آبنبات چوبی را دریافت کرده اند، با مشکل خاصی روبرو نشده اند.
منبعgsmarena

1393/12/23 - 11:33:54
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي


پیشنهادات این بازدید

کیف لپ تابی HTC موزارت

کیف لپ تابی HTC موزارت
  • 16,000 تومان

گارد سامسونگ گلکسی A7

گارد سامسونگ گلکسی A7
  • 10,000 تومان

برچسب محافظ سامسونگ Samsung Galaxy Note I9220

برچسب محافظ سامسونگ Samsung Galaxy Note I9220
  • 6,000 تومان

همبرگر ساز stufz

همبرگر ساز stufz
  • 22,000 تومان

پشتیبانی

این سایت را حمایت می کنم
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس

فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت