فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت


دسته بندی محصولات فروشگاه

  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش


تخفیف :


مجموعه پرشام موبایل در راستای حمایت از خریداران و مشتریان دائم این وب سایت اقدام به طراحی کوپن تخفیف نموده که در صورت انجام هر خرید موفق کوپن تخفیف طی مدت 48 ساعت به شماره تماسی که مشتری در فرم سفارش اعلام کرده ارسال می گردد ، خریداران گرامی می توانند در خریدهای بعدی با این کوپن ها از 5 تا 50 درصد تخفیف برخوردار گردند .

این سایت برای حمایت از مشتریانی که بصورت حضوری به فروشگاه مراجعه می کنند نیز کارتهای تخفیف طراحی و همراه اجناس خریداری شده به خریدار تحویل تا خریداران در خریدهای بعدی بتواند از تخفیفات ویژه 5 تا 50 درصدی فروشگاه استفاده کنند .

 

 


جوایز : طرح جوایز پرشام فعلا متوقف شده است


با توجه به اینکه خرید اینترنتی موجب کاهش ترافیک ، آلودگی هوا ، هزینه های جانبی فروشگاه و ... می گردد ، فروشگاه پرشام موبایل به منظور تشویق مشتریان به خرید اینترنتی اقدام به تقدیم جوایز در مقاطع هفتگی و ماهیانه به خریدارانی که از سایت فروشگاه اقدام به خرید کرده اند می کند .

برای مشاهده برندگان خوش شانس پرشام موبایل کلیک کنید

- پرشام موبایل هر هفته به یک نفر از خریدارانی که از سایت خرید موفق داشته باشند به قید قرعه کارت شارژ 2 هزار تومانی تقدیم میکند .

- پرشام موبایل هر دو هفته به یک نفر از خریدارانی که از سایت خرید موفق داشته باشند به قید قرعه پنل فروش کارت شارژ به قیمت عمده را تقدیم میکند .

- پرشام موبایل هر ماه به یک نفر از خریدارانی که از سایت خرید موفق داشته باشند به قید قرعه یک دستگاه گوشی موبایل آیفون 6 تقدیم میکند .

 

 

برای مشاهده برندگان خوش شانس پرشام موبایل کلیک کنید

در اين سایت

logo-samandehi

کانال تلگرام پرشام مارکت