فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت


دسته بندی محصولات فروشگاه

  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

در راستای اعتماد سازی دلایل خرید از سایت پرشام موبایل را برای کاربران عزیز شرح داده می شود


1-پرشام موبایل دارای جواز دائم با درجه ممتاز به شماره  3264624 از هیات نظارت برسازمانهای صنفی کشور می باشد.


2-کلیه مراحل ثبت سفارش-خرید-ارسال کالا توسط سازمان نظارت بر اماکن عمومی و وزارت صنعت ،معدن و تجارت به تایید رسید و لوگوی نماد اعتماد الکترونیکی در سمت راست سایت درج شده که در صورت کلیک بر روی آن به سایت وزارت صنعت ،معدن و تجارت هدایت شده و در آنجا می توانید درستی نماد را چک نمایید.


3- تمامی پرداخت های آنلاین در سایت از طریق درگاه امن بانک های سامان ، ملت و ... انجام می شود و به تایید بانکهای طرف قرارداد و شبکه شاپرک رسیده است.


4-فروشگاه پرشام موبایل دارای یک فروشگاه حقیقی می باشد که در صورت نیاز به اعتماد بیشتر در هر زمان بدون هماهنگی مشتری میتواند به این فروشگاه که آدرس در سایت هم درج شده مراجعه نماید. برای اطلاع بیشتر به بخش "درباره پرشام موبایل" مراجعه فرمایید.


5-تمامی محصولات موجود در این مرکز دارای ضمانت نامه معتبر می باشد و از طریق قانونی وارد کشور شده کلیه محصولات اصلی بود و به هیچ عنوان در این مرکز کالاهای غیر برند و بی کیفیت عرضه نمی شود.


6-تمامی محصولات سایت دارای 7 روز ضمانت تعویض می باشد که برای اطلاع از قوانین به قسمت "7 روز ضمانت تعویض" مراجعه کتید.

 

7-پرشام موبایل طرف قرارداد شرکت فروتل که یکی از بزرگترین شرکتهای فروش پستی است می باشد .

 

8-فروشگاه پرشام موبایل طرف قرارداد شرکت پست جمهوری اسلامی ایران بوده و پس از خرید برخی کالاهای ارائه شده در فروشگاه می توانید وجه را پس از دریافت کالا به مامور پست پرداخت فرمایید .

در اين سایت

logo-samandehi

کانال تلگرام پرشام مارکت