http://pmcm.ir/news/view/id/5402

نمیدانم چه ریملی مناسبه برای چشمهام !! کمکم کنید
نمیدانم چه ریملی مناسبه برای چشمهام !! کمکم کنید
تاريخ انتشار خبر : سه شنبه 21 شهریور 1396

همانطور که میدانید ریمل یکی از مهم ترین لوازم آرایشی مورد نیاز برای بانوان میباشد که درساختن زیبایی جزو مهمترین لوازم میباشد ، اما کمتر کسی بر این موضوع آگاهی دارد که چه ریملی مناسب برای چشم هایش هست و در خرید و انتخاب ریمل باید به چه مواردی دقت نماید .نمیدانم چه ریملی مناسبه برای چشمهام !! کمکم کنید L

همانطور که میدانید ریمل یکی از مهم ترین لوازم آرایشی مورد نیاز برای بانوان میباشد که درساختن زیبایی جزو مهمترین لوازم میباشد ، اما کمتر کسی بر این موضوع آگاهی دارد که چه ریملی مناسب برای چشم هایش هست و در خرید و انتخاب ریمل باید به چه مواردی دقت نماید .

ریمل را باید متناسب با مژه ها و نوع چشم ها انتخاب نمود .ریمل های رنگ مشکی معمولا برای هر گونه چشمی توصیه می شود .اگر رنگ موهایتان روشن وزمینه قرمز است میتوانید از ریمل قهوه ای هم استفاده کنید .ریمل های رنگ فانتزی مناسب هر سنی و هر چشمی نیست و کمتر برای بانوان پیشنهاد میشود .سعی کنید رنگ ریمل را چک کنید تا واقعا مشکی باشد و بور نباشد .

ریمل انواع مختلفی دارد :

ریمل های حجم دهنده : این نوع ریمل ها به مژه ها ضخامت میدهند و مژه ها را از دور پر نشان میدهند .

ریمل های بلند کننده : این نوع ریمل ها دارای خرده مژخ میباشند که سبب بلند شدن طول  مژه ها میشوند و چشم ها را زیبا و درشت و درخشان می کنند .

ریمل های فرکننده : این نوع ریمل ها هم حجم دهنده و هم بلند کننده هستند و کسانی که مژه های نازک و کوتاه دارند بهتر است از این ریمل ها استفاده کنند .


چاپ