http://pmcm.ir/news/view/id/5343

چطور میتوان از پنکیک شکسته شده استفاده کرد به گونه ای که استفاده از آن دل زده تان نکند؟
چطور میتوان از پنکیک شکسته شده استفاده کرد به گونه ای که استفاده از آن دل زده تان نکند؟
تاريخ انتشار خبر : چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396

زمانی که پنکیکتان به زمین میافتد و به تکه های ریزی تقسیم میشود و یا حالت پودری به آن دست میدهد ، میتوان به روش های مختلف پنکیک خود را کاربر ساخت و این شکستگی و پودر شدن آزارمان ندهد .چطور میتوان از پنکک شکسته شده استفاده کرد به گونه ای که استفاده از آن دل زده تان نکند؟

زمانی که پنککتان یا سایه تان به زمین میافتد و به تکه های ریزی تقسیم میشود و یا حالت پودری به آن دست میدهد ، میتوان به روش های مختلف پنکک خود را کاربر ساخت و این شکستگی و پودر شدن آزارمان ندهد .

*میتوان کل پنکک شکسته را در ظرفی کاملا پودر نمود که به راحتی این کار صورت میگیرد .حال میتوان آن را با کرم روزانه دلخواه خود این پودر را ترکیب کنید و به راحتی به پوست خود بمالید ، خواهید دید که به راحتی جذب پوست میشود و بدون گذاشتن سفیدی یا لکه روی پوست جذب شده و رنگ دلخواه و یکنواختی مورد نظر را روی پوست میگذارد و اینگونه یک کرم مرطوب کننده رنگی با پوشانندگی عالی ساخته اید .

*میتوان پنکک را مانند روش اول ، کاملا پودر نمود و با برس مخصوص گریم یا کانسیلر ویا انگشتان دست با ضربه ، روی پوست مالید .

*اگر میخواهید همان پنکک سالم خود را داشته باشید ظرف سایه یا پنکک را روی دستمال مرطوبی قرار داده و پنکک را داخل ظرف پودر کنید سپس کمی الکل ایزوپروپیل به آن اضافه کنید ( بهتر است الکل را با قطره چکان و کم کم روی پودر بریزید حال باید مخلوط کنید و با چوب بستنی ترکیب را داخل ظرف سایه یا پنکک قرار داده و صاف کنید و یک شب بگذارید بماند بعد از آن خواهید دید که همان پنکک و سایه بدون نقص را دارید .الکل ایزوپروپیل هیچ گونه تغییری در ترکیب پنکک یا سایه نمیدهد و هیچ تغییر رنگی انجام نگرفته و شما همان پنکک سالم خود را درست مانند قبل خواهید داشت .

نکته : اگر الکل را زیاد تر از حد ممکن ریختید با یک دستمال میتوانید الکل اضافه را از پنکک بگیرید .

 


چاپ