http://pmcm.ir/news/view/id/4912

مدیر سامسونگ به قیام مجدد باور دارد: با یک شکست از پا نمی نشینیم
تاريخ انتشار خبر : سه شنبه 11 آبان 1395

آقای Kwon Oh-hyun مدیرعامل سامسونگ الکترونیکس صبح امروز در بیانیه ای عمومی به گفتمان در مورد تجارت و مشکلات و دشواری های آن پرداخت.اغلب سخنان مدیر کره ای، پیرامون شکست تجاری و عرضه ناموفق پرچمدار جدید واحد موبایل سامسونگ، یعنی گلکسی نوت 7 دنبال می شد.

همانطور که می دانید، نوت 7 که اواخر مرداد سال جاری روانه بازار شد، به مرور زمان گرفتار حوادث بعضاً خطرناکی شد که سرانجام به قطع تولید و جمع آوری آن منجر گشت.

آقای Kwon در متن سخنان خود توضیح می دهد «سامسونگ تاکنون از پس شرایط دشوار متعددی بر آمده و ما همیشه از این اوضاع برای محک زدن مجدد خود و توانایی هایمان استفاده می کنیم تا قیامی نو داشته باشیم.»

 

Samsung-Galaxy-Note-7-AH-NS-01

«ما از رخدادهای پیش آمده برای ارتقای کیفیت کارمان بهره برده، به خلاقیت های جدید فکر می کنیم و دیدگاهمان را در زمینه ارضای مصرف کنندگان ارتقا می بخشیم.»

اگرچه مدیر سامسونگ اشاره مستقیمی به مشکل باتری گلکسی نوت 7 ندارد، اما از کارمندان و مهندسین خودش درخواست می کند با نگاهی مجدد به تلاش ها و دستاوردهایشان ببینند آیا از کار خود راضی هستند یا خیر.

کمپانی کره ای وعده داده از اتفاقات پیرامون گلکسی نوت 7 درس گرفته و در نسخه های بعدی تلفن های هوشمند سامسونگ شاهد هیچ گونه ایرادی نباشیم.

سامسونگ در حال حاضر تلاش بسیار زیادی برای کسب دوباره بازار خود در بخش موبایل می کند و با ارائه پیشنهادات ویژه و تخفیفات مختلف سعی بر دلجویی از مصرف کنندگان دارد.

منبع:Reuters


چاپ