http://pmcm.ir/news/view/id/4840

آقای خاص کاری می‌کند که دوستش داشته باشید
تاريخ انتشار خبر : چهارشنبه 14 مهر 1395

سرمربی پیشین چلسی با اینکه پیشتر ارتباط خوبی با ژوزه مورینیو داشته و به عنوان دستیارش فعالیت می‌کرد اما اکنون فاش کرد شماره موبایل او را هم ندارد.۵۷۳۶۲۷۰۱

سرمربی پیشین چلسی با اینکه پیشتر ارتباط خوبی با ژوزه مورینیو داشته و به عنوان دستیارش فعالیت می‌کرد اما اکنون فاش کرد شماره موبایل او را هم ندارد.

به گزارش اصلاحات نیوز، آندره ویاش بواش کار خود را در دنیای مربیگری به عنوان دستیار ژوزه مورینیو شروع کرد. در سال ۲۰۰۴ و پس از آنکه مورینیو سرمربی چلسی شد، او جانشین وی شد و در پورتو نتایج درخشانی به دست آورد. ویاش بواش با وجود اینکه لقب مورینیو ثانی را یدک می کشد اما هرگز نتوانست مانند آقای خاص نتیجه بگیرد.

او که اکنون در قطر به سر می برد، درباره رابطه خود با مورینیو سخن به میان آورد. ویاش بواش به ستایش از استاد خود پرداخت و گفت: مهم ترین لحظات زندگی من کار کردن در کنار مورینیو بود. بدون شک بهترین لحظات دوران فوتبالی من، همان لحظات کار کردن با مورینیو بود. چیزهای زیادی از این مربی بزرگ یاد گرفتم. کار کردن با مورینیو شما را به جهانی دیگر می برد. وقتی در کنار مورینیو هستید، بدون شک او را دوست خواهید داشت و به الگویتان تبدیل خواهد شد.

ویاش بواش ادامه داد: می خواستم در دنیای مربیگری مانند مورینیو باشم و همه چیزهای را که او می داند، من هم بدانم. نهایت تلاش خود را به کار گرفتم تا از همه دانش مورینیو باخبر شوم. او توانایی شگفت انگیزی در کار کشیدن از بازیکنان تیمش دارد. با وجود آنکه مورینیو را بسیار دوست داشتم اما اختلافاتی نیز باهم داشتیم. اکنون هیچگونه ارتباطی باهم نداریم و حتی شماره موبایل او را هم ندارم.

ویاش بواش درباره حضورش در چلسی نیز گفت: نمی توان با همه بازیکنان یک جور رفتار کرد. چلسی بازیکنان بزرگی در اختیار داشت. باید بار هر کدام از آنها به گونه ای خاص برخورد می‌کردم. به فلسفه خود بیشتر از بازیکنان اهمیت می دادم و این باعث شد تا شرایط برای من سخت شود. تجربه کافی برای مربیگری در چلسی را نداشتم. خیلی زود راهی این  تیم بزرگ شدم. از حضور در کنار بازیکنان بزرگ چلسی لذت می بردم اما آنها چنین حسی نداشتند. تلاش کردم تا در آبی پوشان لندنی از مورینیو تقلید کنم اما نشد.

منبع: ایسنا


چاپ