http://pmcm.ir/news/view/id/4794

لوازم جانبی موبایل برکلی (BURKLEY)
تاريخ انتشار خبر : جمعه 19 شهریور 1395

این مجموعه از محصولات برکلی با طراحی و ساخت کاملأ پیچیده و دقیق، سبکی متفاوت و با عملکرد بالا را به لوازم جانبی مورد نیاز شما بخشیده و طبع زیبایی شناسی شما را دگرگون خواهد کرد.این مجموعه از محصولات برکلی با طراحی و ساخت کاملأ پیچیده و دقیق، سبکی متفاوت و با عملکرد بالا را به لوازم جانبی مورد نیاز شما بخشیده و طبع زیبایی شناسی شما را دگرگون خواهد کرد.

لوازم جانبی

این کاور تلفن همراه زیبا و نوآورانه (SNAP-ON CASE + CARD SLOTS)، در برابر ضربه مقاوم بوده و از چرم اصل ساخته شده است. همچنین، ویژگی خاص این محصول اینست که برای کمک به نگه داشتن وسایل روزمره و آزاد بودن دستانتان، فضایی در پشت این کاور برای کارت های اضافی شما تعبیه نموده است. این کاور، محکم و ضد لک بوده و در عین حال، محصولی زیبا و شیک برای تلفن همراه شما خواهد بود.

لوازم جانبی

مواد به کار رفته در این محصول، چرم اصل بوده و بصورت دست ساز ساخته شده اند. همچنین، جنس و نحوه ساخت پوسته درونی این محصول، گوشی هوشمند شما را ایمن و سالم نگاه خواهد داشت. لایه بیرونی این کاور نیز از پلی کربنات مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است. این محصول، دسترسی آسانی به پورت های شارژر و گوشی را فراهم می نماید.

لوازم جانبیلوازم جانبی

منبع: touchofmodern


چاپ