http://pmcm.ir/news/view/id/3545

اسمارت فون جدید سونی کوچکتر از همیشه + عکس
اسمارت فون جدید سونی کوچکتر از همیشه + عکس
تاريخ انتشار خبر : پنجشنبه 18 تیر 1394

مشخصات اسمارت فون جدید سونی در مدل E5663 در حالی منتشر شده که این کمپانی هنوز به طور رسمی به معرفی آن نپرداخته و شنیده ها حاکی از آن است که این محصول در هند تولید خواهد شد.این روز ها درک کردن ذهن سونی کار آسانی نیست و این تشخیص را  مخصوصا در بحث موبایل ها سخت تر می کند.

در مورد اکسپریا Z4 و Z3+ حتی اگر با انصاف قضاوت کنیم یک ناامیدی بود. هرچند به نظر می رسد این تولید کننده ژاپنی دستگاهی دارد که جبران کننده آن اشتباه خواهد بود.در این میان ناگهان E5663 در لیست GFXBench’s ظاهر شد،گرچه  شاید تولید آن در هند در نظر گرفته شده است اما نشانه ها به جانشینی آن به جای اکسپریا  Z3 Compact اشاره دارند.

اسمارت فون جدید سونی کوچکتر از همیشه + عکس

 

 

در واقعیت تنها چیزی که از اشارات کوچک سونی می توان برداشت کرد سایز صفحه است. اکسپریا  Z3 Compact و این مدل E5663 هر دو صفحه های ۴٫۶ اینچی را به اشتراک گذاشته اند. اما ترکیب این تشابه سایز و مشخصات فنی است که ما را به این موضوع و ارائه اکسپریا Z4 کوچک مشکوک می کند.

اسمارت فون جدید سونی کوچکتر از همیشه + عکس


برای مثال به اسکرین که رزولوشن آن ۱۰۸۰p بیان شده است توجه کنید. این قطعا یک صعود از رزولوشن ۷۲۰p در Xperia Z3 کوچک است که به علت صفحه ای کوچک تر از Xperia Z4 در تراکم پیکسل ها پیشی گرفته است.

همچنین رم ۳ گیگابایتی آن قدرت کافی را در اختیار کاربر می گذارد. حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی به مرز حافظه مورد نیاز نزدیک است، اما به نظر می رسد کارت microSD نیاز به حافظه را برطرف می کند،همین طور از دوربین های قدرتمندی استفاده شده که دوربین اصلی ۲۰٫۷ مگا پیکسل و مشابه اکسپریا  Z3 Compact ،می توان گفت با دوربین جلو با کیفیت ۱۳ مگا پیکسلی برای علاقه مندان به عکس های سلفی آینده ای درخشان برای این گوشی تصور نمود.


چاپ