فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت

هندزفری اصلی ایسوس Zenfone

خرید اینترنتی هندزفری اصلی ایسوس Zenfone با قیمت عالی در سایت فروشگاه اینترنتی پرشام موبایل

قیمت : 28,000 تومان
افزودن به سبد خرید

  • طراحی مناسب برای قرارگیری کامل در گوش
  • قابلیت عدم دریافت اصوات اضافه در هنگام پخش موزیک
  • کیفیت صدای بالا
  • هندزفری استریو با کیفیت بالا بدون ریموت و با صدایی خوب مناسب برای استفاده روزمره
  • با قیمتی استثنایی

فرهاد

توی استان گلستان شهرستان علی اباد کتول این نوع هندزفری رو دارن میدن 15000تومان

عباس

این هندزفری برای تبلت ایسوز فون پد 7 مناسب استد

سهیل

توی بازار علائدین تهران هندزفری اصلی ایسوس Zenfone را 58000 تومان میفروختن واقعا دم مسئول سایت پرشام موبایل گرم که این هندزفری را فقط 28000 تومان میفروشه ، کیفیت اونی که برای من فرستادن عالی بود

هما

ببخشید می خواستم بدونم امکان پاسخ به تماس رو هم داره ... توی توضیحات نوشته بدون ریموت منظورش رو نفهمیدم ... یعنی دکمه کم و زیاد کننده صدا و پاسخ به تماس نداره؟

مدیر سایت

فرهاد عزیز قطعا هر محصولی با کیفیت های متنوعی تولید و در نتیجه قیمت های مختلفی نیز دارد ، در فروشگاه پرشام هنزفری ایسوز با همین پکیج و قیمت 14 هزار تومان ولی کیفیت بسیار کمتر موجود هست که به دلیل کیفیت پایینش فعلا قصد فروش اینترنتی اون رو نداریم.

هما

ببخشید می خواستم بدونم امکان پاسخ به تماس رو هم داره ... توی توضیحات نوشته بدون ریموت منظورش رو نفهمیدم ... یعنی دکمه کم و زیاد کننده صدا و پاسخ به تماس نداره؟

مدیر سایت

دوست عزیز این هندزفری امکان کم و زیاد کردن صدا را دارد و منظور از بدون ریموت به این معنی است که هندزفری برای تغییر آهنگ و جلو عقب کردن آنطراحی نشده است

شکیبا

سلام هنذفری ایسوز اصلشو میخام کی موجودش میکنید

پرشام مارکت

فعلا موجود نیست ، بهتون ایمیل میشه

سعید

همه چی رو به مردم گرون میدین از میوه گرفته تا گوشی. مثلا کاور ژله ای گوشی که ده تومنه میدن سی تومن هنزفری بیست تومنی میدی پنجاه تومن گارد گوشی رو میدن سی تومن در صورتی که قیمتش فقط ده تومنه واقعا مسِئولین رسیدگی نمیکنن و واقعا برای آینده این کشور هم نمیشه چیزی گفت همه چی داره گرون و گرون تر میشه و مسئولین هم رسیدگی نمیـــــــــــــــــکنڹ.

پرشام مارکت

جناب آقا سعید عزیز ملاک قیمت گزاری شما چیه ؟ کاور ژله ای 3 تومانی نیز داخل بازار موجوده ولی با چه کیفیتی ؟؟ کیفیت هر جنسی با جنس دیگه متفاوته ، بهتر بود که به جای قضاوت نادرست و متهم کردن بقیه به گران فروشی کمی انصاف داشته باشیم ، قیمت تمام شده برای مجموعه ی ما نیز بالا است و همواره سعی داریم بهترین اجناس را با پایین ترین قیمت در اختیار خریداران قرار دهیم و فکر میکنم بخش زیادی از اجناس این فروشگاه از خیلی از سایت های اینترنتی مشابه ارزان تر است . اینکه برخی از اجناس گران شده اند ما بی تقصیر هستیم ، امیدواریم ارزانی بیاید و با افزایش قدرت خرید مردم فروش ما نیز بیشتر شود .