فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت


دسته بندی محصولات فروشگاه

  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

اخبار

گاهی فقط چند قطره آب یا کمی رطوبت برای خراب کردن گوشی برای همیشه کافی است. در چنین شرایطی بهترین کار این است که از گارانتی گوشی برای تعمیر آن استفاده کنیم اما اگر گارانتی نداشت چه باید کرد؟ اگر موبایل تان خیس شد با این روش دوباره آن را روشن کنید :

  1396/06/29 - 18:01:00
در زیر لیست انواع باتری موبایل برای استفاده افرادی که نیاز به خرید باتری موبایل دارند قرار داده شده تا هنگام خرید دچار اشتباه نشوند

  1396/06/24 - 09:57:02
همه ی ما برای خرید وسایل مورد نیاز خود بخصوص اگه نسبت به آن اشراف نداشته باشیم نیاز به شناخت انواع موجود در بازار داریم این موضوع در مورد لوازم جانبی خودرو و موبایل نمود بیشتری پیدا میکند یکی از این موارد هولدر موبایل است که در ادامه انواع مختلف آنرا توضیح خواهیم داد :

قبل از آنکه بخواهیم ریمل بزنیم بهتر است از فرمژه برای مژه ها استفاده کنید و برای این کار باید مژه ها عاری از هر نوع ماده ای باشند چون سبب شکننده شدن مژه ها میگردد .

همانطور که میدانید ریمل یکی از مهم ترین لوازم آرایشی مورد نیاز برای بانوان میباشد که درساختن زیبایی جزو مهمترین لوازم میباشد ، اما کمتر کسی بر این موضوع آگاهی دارد که چه ریملی مناسب برای چشم هایش هست و در خرید و انتخاب ریمل باید به چه مواردی دقت نماید .

استفاده از موبایل در خودرو چند سالی است که به چالشی بزرگ برای راهنمایی رانندگی و فعالین سلامت در حوزه ی حمل و نقل جاده ای تبدیل شده چرا که در چند سال گذشته با فراگیر شدن موبایل تعداد زیادی از تصادفات به دلیل استفاده از تلفن همراه می باشد و به همین دلیل لوازم جانبی موبایل مرتبط با خودرو نیز از حسایت بالایی برخوردار می باشد . در ادامه با پرشام مارکت همراه باشید تا در رابطه با یکی از پر استفاده ترین و در عین حال مفید ترین لوازم جانبی خودرو اطلاعات بیشتری کسب کنید

RAM به معنی حافظه با دسترسی تصادفی است . RAM یک تراشه است که درون آن پر از فضای ذخیره سازی اطلاعات می باشد که این فضاها به صورت سلول های خالی هستند که داده ها و اطلاعات هرکدام به صورت تصادفی در درون این سلول ها جای می گیرند .

رژ لب هم مانند سایر اقلام بهداشتی دارای تاریخ مصرف است و شما باید در مصرف آن دقت لازم را به عمل بیاورید . پلمپ رژ لب هنگامی که باز شود تا یک سال فرصت دارید تا از آن استفاده کنید .

این دستگاه دارای یک سری هست که با این سری میتوان پوست های مرده کف دست و پا را از بین برد و پوست تازه را آزاد نمید .این سری دارای ناهمواری هایی از جنس کریستال است که هنگام گذاشتن روی پوست ، شوع به ساییدن میکند .

  1396/04/20 - 11:32:19
دستگاه ناخن ساب یا سالن شیپر از لوازم واجب و ضروری برای هر خانمی زیبایی میباشد که با آن می تواند ناخن و پوست خود را زیبا و صاف نماید .

نظرسنجي "برندبرتر"

برند گوشی موبایل شما چیه ؟


در اين سایت

logo-samandehi
تلگرام
کانال تلگرام پرشام مارکت

پشتیبانی