فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت


دسته بندی محصولات فروشگاه

اخبار

به گزارش سرویس خبری پرشام یک متخصص گوش حلق و بینی از آسیب های ناشی از استفاده از هدفون و صداهای بلند به گوش خبر داد. محمد مهدی سالم، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی درباره آسیب های ناشی از هدفون به گوش گفت: هدفون یک تکنولوژی رایج است و نمی توان همه را از آن منع کرد، اما بایستی بطور صحیح از آن استفاده شود.

لوازم جانبی موبایل وسایلی هستند که می‌توانند به استفاده بهتر شما از گوشی تلفن همراهتان کمک کنند. در این مطلب ۵ وسیله‌ را به شما معرفی می‌کنیم که خریدشان از دیگر لوازم جانبی مهم‌تر است.

آب شاید مایه‌ی حیات باشد، اما عامل مرگ بسیاری از گوشی‌های هوشمند هم هست.

به گزارش سرویس خبری پرشام مارکت به نقل از تیترشهر بسیاری ازما موقع رانندگی، پیاده‌روی، ورزش کردن، غذا خوردن و تماشای فیلم، مطالعه و حتی انجام کارهای خانه هدفون در گوشمان می‌گذاریم تا با آن صحبت کرده یا موسیقی گوش کنیم.

طرح رجیستری گوشی همراه قرار است از 28 مهر با اجرا روی دو مدل گوشی آغاز شود.

جام جم/ نتیجه اگر در روزهای آینده تصمیم به خرید موبایلی جدید از فروشگاه‌ها دارید، بهتر است این اقدامات را جدی بگیرید تا وارد «لیست خاکستری» که فرصتی یک ماهه برای پرداخت عوارض گمرک است، نشوید.

  1396/07/12 - 22:02:26
اگرچه امروزه بسته‌های اینترنتی اپراتورها برای اکثر گوشی‌های هوشمند فعال است، اما همچنان نیاز به وای‌فای در برخی اماکن و در شرایطی که به هر دلیل اینترنت گوشی فعال نیست، حس می‌شود. به همین دلیل وزیر ارتباطات به اپراتورها توصیه کرده وای‌فای رایگان با حجمی مشخص را در مکان‌های عمومی به کاربران ارائه دهند؛ اتفاقی که مشابه آن در دنیا مرسوم است.

هندزفری موبایل یکی از کاربردی ترین ابزار بشر امروزی است که بعضا به خاطر تکراری شدن رنگ یا شکل آن دور انداخته میشود ( این موضوع در مورد دختر خانم ها نمود بیشتری دارد ) به همین منظور در ادامه با پرشام مارکت همراه باشید تا ایده های جالب برای تزیین هندزفری را در قالب عکس مشاهده کنید :

گاهی فقط چند قطره آب یا کمی رطوبت برای خراب کردن گوشی برای همیشه کافی است. در چنین شرایطی بهترین کار این است که از گارانتی گوشی برای تعمیر آن استفاده کنیم اما اگر گارانتی نداشت چه باید کرد؟ اگر موبایل تان خیس شد با این روش دوباره آن را روشن کنید :

  1396/06/29 - 18:01:00
در زیر لیست انواع باتری موبایل برای استفاده افرادی که نیاز به خرید باتری موبایل دارند قرار داده شده تا هنگام خرید دچار اشتباه نشوند

نظرسنجي "برندبرتر"

برند گوشی موبایل شما چیه ؟


در اين سایت

logo-samandehi

کانال تلگرام پرشام مارکت