فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : شیائومی تلفن های هوشمند دو طرفه را با نمایشگرهای پیچیده ثبت می کند

1398/10/25 - 09:17:01
اخیراً ثبت اختراع جدید توسط WIPO (دفتر جهانی مالکیت معنوی) برای دو تلفن هوشمند جدید شیائومی منتشر شده که شایعات بسیاری را در خصوص این محصول جدید و منحصر به فرد شرکت شیائومی به راه انداخته است در ادامه با پرشام مارکت همراه باشید تا قوی ترین احتمال در این خصوص را بررسی کنیم :


در دستگاه ثبت اختراع دو دستگاه وجود دارد ، هر دو گوشی هوشمند دو طرفه با صفحه نمایش که در جهات مختلف پیچیده می شوند. اولین مورد آن ، صفحه نمایش شبیه به گوشی تلفن Xiaomi Mi Mix Alpha Concept است. تفاوت اصلی با آن یکی در این است که Mi Mix Alpha در هر دو لبه عمودی پیچیده می شود در حالی که ثبت اختراع فقط یک طرف را نشان می دهد که در آن پیچیده شده است. طرح شبیه به Huawei Mate X است که بسته می شود. دستگاه دوم دارای نمایشگری است که در جهت دیگری پیچیده می شود. مدل "B" دارای صفحه ای است که در بالای لبه افقی گوشی بسته می شود. قسمت عقب آن دارای برش پانچ برای تنظیم دوربین دوتایی است. شایان ذکر است که هر دو دستگاه دوربین های جلویی اختصاصی ندارند - دوربین اصلی از دوربین سلفی خود دو برابر است زیرا بیشتر دستگاه دارای صفحه نمایش است.

مطابق با حق ثبت اختراع ، به نظر نمی رسد که هیچ یک از دستگاه ها دارای دکمه هایی باشند ، اما این ممکن است به این صورت باشد که طرح ها نمایانگرهای کلی از فرم گوشی را داشته باشند و در تولید انبوه با تغییرات چزئی همراه شود و جزئیاتی مانند دکمه ها و پورت های شارژر و هندزفری (که ظاهر نمی شوند) بعدا ممکن است تغییر کنند . اینها مطمئناً طراحی جالب گوشی های هوشمند هستند. چنین تلفن های هوشمندی از دیدگاه ساخت تا حدودی عملی تر از طراحی Mi Mix Alpha هستند. ما از دیدن نوآوری های جدید مانند شیشه های انعطاف پذیر و نمایشگرها ، خوشحال می شویم که تولید کنندگان به دلیل نوآوری های جدید مانند شیشه های انعطاف پذیر و تغییر شکل دهنده گوشی هوشمند مدرن را تغییر می دهند. البته توجه به این نکته که تمام این طرح ها فاصله ی بسیار زیادی تا تولید انبوه دارند و قطعا تا زمانی که این گوشی های هوشمند جدید به تولید انبوه نرسند نمیتوان با قطعیت در مورد آنها صحبت کرد یا آن تکنولوژی را ستایش یا مورد نقد قرار داد .

منبع : www.gsmarena.com

1398/10/25 - 09:17:01
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي