فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : چگونه از هنذفری خود مراقبت کنیم ؟

1398/10/17 - 09:47:50
هنذفری ها معمولا قطعی سیم پیدا میکنند یا شکستگی گوشی ها را همراه دارند که این مورد تنها بخاطر بی دقتی در نحوه استفاده و نگهداری هنذفری می باشد


چگونه از هنذفری خود مراقبت کنیم ؟؟

با سلام خدمت دوستانی که مطالب و مقالات پرشام مارکت را دنبال میکنند .در این سایت سعی شده تا مطالب مختصر و مفید نوشته شود تا مخاطب که شما باشید خسته و دل زده از خواندن مطلب نشوید .

هنذفری ها معمولا قطعی سیم پیدا میکنند یا شکستگی گوشی ها را همراه دارند که این مورد تنها بخاطر بی دقتی در نحوه استفاده و نگهداری هنذفری می باشد .لازم به ذکر است که خانم ها و آقایانی که معمولا هنذفری را در کیف نگهداری می کنند هیچ گونه محافظی برای هنذفری خود ندارند و هنذفری را بی هیچ محافظی در کیف و زیر وسایل خود قرار می دهند و هنگامی که به هنذفری نیاز پیدا کردند آن را با قدرت تمام از زیر وسایل به بیرون میکشند این نحوه ی بیرون آوردن هنذفری سبب میشود تا سیم هنذفری کشیده شده و پارگی و در نتیجه قطعی پیدا کند . در برخی از موارد هم دیده شده که گوشی های هنذفری هنگام بیرون کشیدن دچار شکستگی شده و یا کلا کنده شوند .

حال چگونه مراقب هنذفری خود باشیم تا حداکثر عمر مفید را برایمان داشته باشد ؟؟

هنذفری برای خراب نشدن و محافظت باید در کیف نگهداری هنذفری ، نگهداری گردد تا نه کشیدگی و نه شکستگی آن را تهدید کند .

کیف های نگهداری هنذفری معمولا کوچک هستند و جای کمی میگیرند ؛ به راحتی در جیب جا میشوند و یا در کیف در گوشه ای قرار میگیرند تا هرگونه آسیبی به هنذفری شما را محافظت کند .

کیف های نگهداری هنذفری معمولا دارای سطح رو و زیر محکم و سفتی است که هنذفری شما رو محافظت کند .

با کمترین هزینه میتوانید خود را از یک هزینه بزرگ مصون نمایید چرا که خرید کیف هنذفری هزینه کمی را به همراه دارد ولی خرید هنذفری اصلی گوشی همراهتان یک هزینه ی بزرگ محسوب میشود .

1398/10/17 - 09:47:50
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي