فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : چگونه قابلیت فست شارژ گوشی خود را غیر فعال کنیم ؟؟

1398/08/14 - 12:40:49
زمانی که در هنگام شارژ شدن گوشی ما بسیار داغ میکند و یا طمانی که هوا بسیار گرم است و هنگام شارژ این گرما و حرارت برای گوشی ما چندین برابر می شود باید قابلیت فست شارژ را در گوشی غیرفعال کنیم چراکه قطعا به دستگاه ما آسیب های جبران ناپذیری وارد میکند


چگونه قابلیت فست شارژ گوشی خود را غیر فعال کنیم ؟؟

ابتدا باید به این موضوع بپردازیم که اصلا چرا باید ما قابلیت فست شارژ گوشی خود را غیر فعال کنیم !!

زمانی که در هنگام شارژ شدن گوشی ما بسیار داغ میکند و یا زمانی که هوا بسیار گرم است و هنگام شارژ این گرما و حرارت برای گوشی ما چندین برابر می شود باید قابلیت فست شارژ را در گوشی غیرفعال کنیم چراکه قطعا به دستگاه ما آسیب های جبران ناپذیری وارد میکند اولین آسیبی که میتواند به گوشی ما وارد آورد آسیب به باطری تلفن همراه می باشد ، لازم به ذکر است هیچ باطری باطری اصلی گوشی ما نخواهد شد . البته این داغ شدن تلفن همراه باید از سوی شرکت سازنده پیگیری شود که چرا دستگاهی که قابلیت فست شارژ دارد زمان شارژ شدن بیش از حد و به صورت نامتعارف و غیر استاندارد داغ میکند .

پس زمانی که با این موارد ذکر شده مواجه شدید بهتر است فست شارژ تلفن همراه خود را غیر فعال نموده یا از شارژر های معمولی استفاده کنید و یا با اتصال گوشی به پورت USB لب تاب با کابل به صورت معمولی گوشی خود را شارژ کنید .

فعال و یا غیر فعال کردن سیستم فست شارژ تلفن همراه :

ابتدا به قسمت Settings تلفن همراه مراجعه کنید و سپس در این قسمت گزینه Battery یا Power Saving را وارد میشویم و حال گزینه Fast charging را فعال و یا غیر فعال میکنیم .

1398/08/14 - 12:40:49
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي