فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : اولین گوشی هوشمند شرکت تاکیک

1398/08/12 - 11:21:11
مالک تیک تاک یک شرکت به نام Bytedance است که برای جذب کاربر بیشتر و داشتن کاربر های زیاد اولین گوشی هوشمند خود را در بازار ارائه کرده است . این گوشی Jianguo Pro 3 نام دارد . این گوشی توسط یک شرکت چینی ساخته شده است و دارای برتری های خاصی است تا کاربران بیشتری جذب کند .


مالک تیک تاک یک شرکت به نام Bytedance  است که برای جذب کاربر بیشتر و داشتن کاربر های زیاد اولین گوشی هوشمند خود را در بازار ارائه کرده است . این گوشی  Jianguo Pro 3  نام دارد . این گوشی توسط یک شرکت چینی ساخته شده است و دارای برتری های خاصی است تا کاربران بیشتری جذب کند .  شرکت اسمارت فون چینی در تولید این گوشی Jianguo Pro 3  همکاری میکند . هدف از تولید این گوشی تقویت ویژگی های اجتماعی شرکت  Bytedance است تا بیشترین موارد استفاده از سیستم عامل های اشتراک ویدیویی خود را نشان دهداینگونه به نظر میرسد که Jianguo Pro 3  یک گوشی هوشمند میان رده است .

شرکت

در حال حاضر ،  Jianguo Pro 3 با تقویت ویژگی هایی مانند Douyin  موجب شده تا مستقیماً با کشیدن صفحه اصلی  مستقیماً باز شود . برخلاف ویژگی های استاندارد ، Jianguo Pro 3  همچنین به کاربران اجازه میدهد تا فیلترهای TikTok را بر روی فیلم هایی با هر تایمی استفاده کنند . تیک تاک از این طریق کاربران خود را افزایش می دهد و رقیبی سخت برای فیسبوک به نظر می آید .

1398/08/12 - 11:21:11
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي