فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : تولید گوشی موبایل توسط ایرپد

1398/07/11 - 11:17:32
ایرپد با طراحی در گوش و لغو تولید پلیر های موسیقی ، کد iOS 13.2 را پیشنهاد کرده است . پیش بینی می شود که AirPod های جدید طراحی کمی متفاوت با مدل فعلی داشته باشند ، همراه با اضافه شدن امکان مکالمه های صوتی که میتوان آنرا ابداعی جدید در شرکت اپل دانست .


اپل ممکن است سورپرایز جدید خود را در ایرپد نسل بعدی خود رو کند ، این سورپرایز ممکن است در یک رویداد سخت افزاری در ماه آینده ( آبان 98 ) رونمایی شود.  این موضوع زمانی مشخص شد که یک نماد کوچک در کدگذاری بتا iOS 13.2 است که به نظر می رسد یک جفت هدفون متفاوت طراحی شده و دارای طراحی داخلی است. این تقریباً کاملاً مطابق با اطلاعات قبلی AirPods ارسال شده توسط SlashLeaks است که یک طراحی جدید را نشان می داد. در حال حاضر ، این گزارش حاکی است که ایرپد های جدید ، که ممکن است AirPods 3 نامگذاری شوند ، یا با توجه به روندهای اخیر اپل AirPods Pro نیز ممکن است باشد. طراحی جدید AirPods که در این طرح مشاهده می شود و همچنین تصاویر نشان داده شده توسط SlashLeaks در اوایل ، ظاهراً دارای ساقه ای کوتاه تر از AirPod های موجود است. بعلاوه ، گوشی ها به گوش ها متصل می شوند و گلیف نکات فوم را به این گوشواره های زاویه دار نیز نشان می دهد. این نشان می دهد که در مقایسه با AirPods موجود ، موارد بعدی ممکن است به دنبال زیبایی بیشتری در حفره گوش باشند. این مهم خواهد بود اگر اپل قصد دارد لغو نویز را با AirPods جدید ارائه دهد ، به خصوص از آنجایی که نسل فعلی ، برای تمام نقاط قوت آن ، هنگام محاصره صداهای محیط مسطح است.

در مورد قابلیت های صوتی این محصول مورد نظر هیچ کلمه ای وجود ندارد ، اما مانند همه موارد اپل ، AirPods نیز باید شاهد افزایش تدریجی در توانایی های صوتی خود باشد - شاید یک درایور قدرتمندتر یا ترفندهایی برای تراز بهتر تعادل صدای خروجی با تأکید بیشتر بر آن داشته باشد. ماماها نسل فعلی AirPod ها کیفیت صوتی قابل قبولی را با کمترین وضوح و بلندی های واضح ارائه می دهند ، و اگرچه از لذت شنوایی فاصله دارد ، جایی که واقعاً در آن برنده است. مارک های مختلفی ، از جمله غول های صوتی مانند Bose و Sennheiser ، در تلاشند تا هدفون های بی سیم واقعی را تولید کنند که با یکپارچه سازی دستگاه های اندرویدی یا iOS همگام سازی شوند ، اما AirPods به لطف تراشه اختصاصی W1 اپل تا کنون لیگ های دیگری باقی مانده است. در نتیجه ، این کشور همچنان یک بازار جدی را حفظ کرده است و تقریباً نیمی از بازار هدفون های بی سیم واقعی متعلق به دو نسل از AirPod ها ، از هم اکنون است. شایعات قبلی و نشت اختراعات ثبت شده در غالباً نشان می دهد که چگونه ممکن است AirPods تکامل یابد و مانند نسل های گذشته ، گفته می شود که AirPod های آینده نیز می توانند به عنوان سمعک عمل کنند. محصولات اپل نیز به مرور زمان به محصولات قابل دسترسی بالغ شده اند و اپل واچ غالباً در اخبار مربوط به سقوط و بی نظمی های قلبی است که در غیر این صورت کشنده بوده است. در این یادداشت ، حق ثبت اختراعات غالباً حاکی از آن است که اپل ممکن است AirPods خود را به حسگرهای تناسب اندام در برخی از نسل های آینده مجهز کند ، اگرچه با توجه به توضیحات محصول ، AirPod های نسل سوم این احتمالاً نخواهد بود.

منبع : Mobile Price India | 91mobiles.com

1398/07/11 - 11:17:32
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي