فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : دستگاه تصفیه هوا

1398/07/10 - 10:09:22
دستگاه تصفیه هوا هوشمند Amway Atmosphere Mini با قیمت 60 هزار روپیه در هند عرضه خواهد شد . ادعا شده این دستگاه تصفیه هوا باعث کاهش بوی خانگی مانند بو ، تنباکو ، دود و بوی سیگار می شود.


دستگاه تصفیه هوا داخلی Amway Atmosphere Mini در هند عرضه شده است. این برند ادعا می کند که دستگاه تصفیه هوا جدید  به فیلتر درجه HEPA مجهز شده تا بتواند ذراتی کوچک تا 0.0024 میکرون با بازده 99.99 درصد به خود جذب کند. Atmosphere Mini با یک فیلتر 3 گانه در مرحله اول یک لایه پیش فیلتر برای گرفتن الیاف و موهای بزرگتر هوا دارد. فیلتر مرحله دوم 300+ پاتوژن ها و ذرات مانند باکتری های رایج ، ویروس ، گرده ، شوره سر حیوان خانگی و را به دام می اندازد و فیلتر سوم ، یک لایه فیلتر کربن است که 15+ آلاینده گازی مختلف مانند فرمالدئید ، VOCs ، SO2 و NO2 را جذب می کند.

دستگاه تصفیه هوا Amway Atmosphere Mini همچنین بوهای خانگی مانند بوی تنباکو و سیگار ، دود و بوی قلیان و ... را کاهش می دهد. این دستگاه تصفیه هوا همچنین دارای سنسور ذره ای است که برای شناسایی طیف گسترده ای از ذرات موجود در هوا طراحی شده است. گفته می شود ذرات بزرگتر مانند گرد و غبار و آلرژن ها مانند گرده ها و کنه های خانگی را ردیابی می کنند. این دستگاه میزان تحویل هوا 220 متر مکعب بر ساعت را ارائه می دهد. برنامه همراه همراه فضای اتصال به کاربران امکان می دهد دستگاه تصفیه هوا را از راه دور کنترل و بهره برداری کنند. این برنامه دارای ویژگی های اضافی مانند ردیابی عمر فیلتر و اندازه گیری واکنش سیستم برای تغییر در کیفیت هوای داخل ساختمان است. دستگاه تصفیه هوا داخلی Amway Atmosphere Mini با سه سال ضمانت همراه است و در وب سایت شرکت و شبکه فروشندگان مستقیم با قیمت 60،000 روپیه موجود است.

Anshu Budhraja ، مدیر عامل شرکت Amway هند ، گفت: "Atmosphere Mini یک دستگاه تصفیه هوا نسل بعدی است ، که مجهز به فیلتر بهتر از درجه HEPA است که ذرات به اندازه 0.0024 میکرون با بازده واحد 99/99 درصد را از بین می برد و با آلرژی همراه است. مهر تأیید انگلستان. Amway بیش از 30 سال تجربه در ساخت سیستم های تصفیه هوا خانگی دارد و Atmosphere Mini یکی از بهترین راه حل های تصفیه هوا برای شرایط هند است. "

منبع : Mobile Price India | 91mobiles.com

1398/07/10 - 10:09:22
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي