فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : فست شارژ چیست ؟

1398/05/29 - 11:51:08
امروزه شارژ سریع موبایل به یکی از دغدغه های افراد تبدیل شده و عرضه فست شارژر ها راه حلی برای این موضوع است که در ادامه گروه تخصصی پرشام مارکت تحلیل کوتاهی در این خصوص را ارائه داده است .


فست شارژها به معنای شارژر هایی با قدرت شارژ فوری گوشی می باشند ، یعنی خیلی زود تلفن همراه شما را شارژ میکنند . خیلی ها بر این باورند که فست شارژها باطری گوشی را خراب میکنند و اینگونه در برابر فست شارژ ها موضع میگیرند . باید گفت که تنها موردی که موجب خرابی باطری گوشی میشود حرارت است .

حرارت باطری گوشی شما را از بین می برد و باطری را بلااستفاده خواهد کرد .هنگام استفاده از باطری های معمولی شما میبینید که گوشی شما طی زمان زیادی که برای شارژ شدن صرف می شود گرم که نه داغ می شود !! و این یعنی آسیب به باطری و متقابلا آسیب به دستگاه !!!!!!! حالا در هنگام استفاده از فست شارژ ها چون زود گوشی شما شارژ می شود از این رو میزان حرارت کمتری در دستگاه شما ایجاد میشود پس لزوما آسیب به باطری و دستگاه هم وارد نمیگردد.

فست شارژر

 

نحوه کارکرد فست شارژها :

در کابل فست شارژها یک چیبست و در گوشی همراه هم یک چیبست تعبیه شده که اینگونه آنها را از شارژر های معمولی متمایز میسازد . فست شارژ ها با کابل های دیگر شارژ نمی کنند و تنها با کابل خود شارژ میکنند . شارژ شدن در شارژر های معمولی طی دو مرحله انجام میشود . نحوه شارژ کردن این شارژرها به صورت خطی است و اینگونه شارژ شدن به سرعت انجام میشود .

1398/05/29 - 11:51:08
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي