فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : برچسب نانو گلس

1398/05/25 - 19:31:25
صنعت نانو در تمام صنایع گسترش پیدا کرده و به تبع صنعت به روز موبایل نیز از این قافله عقب نمونده و در تولید گلس های نانو برای محافظت از صفحه نمایش استفاده بهینه کرده است .


نانو گلس از مواد نانو تشکیل شده است از این رو بسیار مقاوم تر از گلس معمولی می باشد . نانو گلس ها نسبت به سایر گلس های معمولی ضخامت کمتری دارند و اینگونه از حساسیت صفحه نمیکاهند.  نانو گلس 10 برابر مقام تر از گلس معمولی در برابر ضربه است ، چون دارای خمیدگی هستند و اینگونه برخلاف گلس های معمولی که با ضربه ای می شکنند اینها نمی شکنند . تمام صفحه تلفن همراه شما را میپوشاند ، در صورتی که گلس های معمولی از کناره ها چند میلی متر فاصله دارند یعنی تمام صفحه گوشی شما را نمیپوشانند .

گلس

انداختن این برچسب های نانو روی صفحه گوشی شما هم خیلی راحت تر از گلس های معمولی است . این برچسب ها یک حالت روغنی دارند از این رو انگشت شما به راحتی روی صفحه حرکت میکند و شما به راحتی از تلفن همراهتان استفاده میکنید. گلس های نانو به مرور زمان دچار خط و خچ نمیشوند و کیفیت اولیه ی خود را از دست نمیدهند و به اصطلاح عمر طولانی دارند و به راحتی نمیتوانید از آنها جدا شوید .

گلس نانو موبایل

1398/05/25 - 19:31:25
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي