فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : همه چیز در مورد شارژر نوکیا

1398/05/25 - 19:24:32
شارژر های نوکیا سوزنی در گذشته نه چندان دور مورد استفاده فراگیر بودند و به همین دلیل هم اکنون نیز خیلی از افرادی که به گوشی های قدیمی علاقه دارند به این نوع شارژر احتیاج داشته و از آن استفاده میکنند


شما با استفاده از شارژر اصلی نوکیا میتوانید ماندگاری و کارکرد باطری تلفن همراه خود را بالا ببرید و به گونه ای عمر باطری را افزون کنید . شارژر اصلی نوکیا میزان آمپر مناسب با تلفن همراه شما را دارا میباشد و برق را با میزان ولتاژ مناسب به باطری موبایل میرساند .  شارژرهای های کپی درسته که قیمت مناسب تری نسبت به شارژر های اصلی دارند ولی برق را با ولتاژ نامناسب به باطری گوشی میرسانند و میزان آمپر هم مناسب گوشی شما نخواهد بود ، لذا طی عملکرد نامناسب شارژر ، باطری زودتر خراب میشود و عمر مفید باطری نصف شاید هم کمتر گردد !!! پس در هنگام خرید شارژر باید به اصل بودن آن توجه شود تا برایمان خسارات سنگین نداشته باشد .

شارژر اصلی نوکیا

شارژر اصلی نوکیا سوزنی دارای ولتاژ ورودی 220 ولت ، ولتاژ خروجی 5 ولت ،جریان خروجی 350میلی آمپر می باشد . شارژرهای اصلی نوکیا سوزنی صرفا یک شکل ندارد که بتوان آن را از روی ظاهر تشخیص داد ! در هنگام خرید به ورودی و خروجی ولتاژ ها و نیز میزان جریان خروجی حتما توجه گردد تا از اصل بودن شارژر اطمینان حاصل کنید .

شارژر نوکیا

لازم به یادآوری است امروزه بجز گوشی های موبایل نوکیا ، انواع اسپیکر ها و نیز سایر لوازم شارژی اعمم از وسایل بازی و آشپزخانه نیز با این شارژر های اصلی نوکیا سوزنی شارژر میشوند .

1398/05/25 - 19:24:32
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي