فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : تعمیر هولدر مغناطیسی

1397/09/22 - 20:28:48
گرانی لوازم جانبی موبایل باعث شده با خراب شدن آنها در مرحله ی اول به دنبال تعمیر رفته و در صورتی که کاری از دستمان بر نیامد به دنبال خرید مجدد باشیم


یکی از لوازم جانبی موبایل که مورد استفاده افراد زیادی قرار میگیرد هولدر موبایل در خودرو است که جدیدا انواع مغناطیسی آن مورد استقبال کاربران قرار گرفته است . این هولدر ها در کنار مزایای زیادی که دارند خریداران را با مشکلاتی نیز مواجه میکنند. هولدر مغناطیسی به دلیل اینکه از طریق چسب روی داشبورد ماشین نصب میشود در زمانی که داخل خودرو به دلیل تابش نور افتاب گرم میشود چسب خاصیت خود را از دست داده و هولدر از داشبورد ماشین جدا میشود .

هولدر

در این مواقع خیلی ها به دلیل نگرانی از خراب شدن داشبورد به دلیل استفاده از چسب های شیمیایی که به اصطلاح پلاستیک را میخورند قید هولدر موبایل را زده و آنرا دور می اندازند. ولی این راهکار بدترین کاری است که میتوان انجام داد . برای تعمیر نگهدارنده موبایل روی داشبورد فقط کافیه چند سطر دیگه را مطالعه بفرمایید . اولین کار تهیه ی مواد اولیه است که باید به فروشگاه های لوازم خورو مراجعه بفرمایید و چسب دوطرفه با قطر 3 سانتی متر ( اندازه زیاد مهم نیست چون میتوان آنرا برش داد ) را خریداری کنید - قیمت این نوع چسب حدود 5 هزار تومان یا کمتره که فقط چند سانتی متر آنرا برای تعمیر هولدر نیاز داریم و بقیه ی چسب برای مصارف بعدی باقی میماند . در مرحله ی بعدی قسمت انتهایی را با یک چاقو یا تیغ از باقی مانده چسب پاک میکنیم و در نهایت چسب را در محل چسبانده و روی داشبورد متصل میکنیم . برای اثر بخشی بهتر چسب با کیفیت بالا را خریداری کنید " خودم از فروشگاه رفاه یک رول بزرگ به قیمت 2000 تومان خریدم ولی اصلا کیفیت نداشت و همه ی آنرا دور انداختم " و ترجیحا هولدر را در قسمتی نصب کنید که کمتر در معرض تابش آفتاب باشد .

1397/09/22 - 20:28:48
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي