فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : نحوه نصب هولدر مغناطیسی

1397/01/26 - 08:29:33
امروزه استفاده از موبایل به حدی فراگیر شده که همه ی افراد به این وسیله وابسته شده اند و این وسیع را تقریبا همه جا همراه خود دارند . داخل خودرو نیز یکی از این مکان ها است که به دلیل فضای محدود و همچنین مشکلات و خطراتی که ممکن است هنگام رانندگی استفاده از موبایل ایجاد کند اهمیت استفاده از وسیله ی جانبی مناسب در این خصوص را زیاد کرده و بیشتر افرادی که خودرو دارند به دنبال خرید هولدر مناسب برای ماشین خود نیز هستند .


به گزارش سرویس خبری پرشام مارکت هولدر مغناطیسی یکی از پر طرفدار ترین نگهدارنده های موبایل داخل خودرو است که برای آشنایی با طریقه نصب صحیح این هولدر با پرشام مارکت همراه باشید
قدم اول برای نصب هولدر مغناطيسي انتخاب مکان مناسب برای نصب آن است ، روی داشبورت یا پنل جلوی خودرو قسمتی صاف را انتخاب کنید ، توجه داشته باشید اندازه موبایل در حالت افقی و عمودی را در نظر بگیرید که جلوی هواکش و دکمه های داشبورد قرار نگیره بخصوص که قرار گرفتن گوشی روبروی باد کولر یا بخاری باعث آسیب دیدن گوشی موبایل نیز میشود ، نکته دوم در انتخاب مکان گوشی داشتن دید حداکثری راننده است که هنگام تماس یا استفاده از نقشه های GPS بتوان با کمترین حواس پرتی به صفحه نمایش گوشی دسترسی داشته باشید . پس از تعیین مکان ، محل نصب را کاملا تمیز کنید و با جدا کردن روکش چسب، هولدر مغناطیسی را نصب کنید و یک دقیقه محکم فشار دهید که بچسبد ، توصیه میکنیم حداقل یک روز بعد از نصب هولدر خودرو را زیر آفتاب قرار ندهید تا چسب مخصوص آن شل نشه و محکم روی داشبورد فيکس بشه . در آخرین مرحله نیز قسمت دوم هولدر را روی پایه قرار دهید .

هولدر
قسمت آخر نصب هولدر چسباندن بخش فلزی پشت گوشی است که کار مشکلی نیست و فقط رعایت یکی دو نکته در این خصوص کافیه، اول اینکه مرکزی ترین نقطه پشت گوشی را برای چسباندن بخش فلزی انتخاب کنید تا نقطه ثقل گوشی حفظ شود . نکته دوم چسباندن بخش فلزی در بیرونی ترین قسمت گوشی برای بهترین عملکرد مگنت است . البته بعضی از افراد ترجیح میدهند قدرت آهنربایی کمتر بشه ولی بخش فلزی مشخص نباشد . که برای اینکار بخش فلزی را از قسمت داخلی درب پشت گوشی نصب میکنن یا اگه گوشی شما قاب داره و زیاد اهل عوض کردن قاب نیستید چسباندن بخش فلزی زیر قاب ژله ای است .

هولدر
امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشه و نظراتتون را در ادامه مشاهده کنیم

1397/01/26 - 08:29:33
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي