فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : شکار بزرگ مأموران ناجا

1396/11/14 - 19:44:26
در طرح پنج روزه ذوالفقار تیم های عملیاتی و اطلاعاتی نیروی انتظامی استان مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر را تشدید کردند.


به گزارش سرویس خبری پرشام مارکت به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل در طرح های ذوالفقار 7 و 8 به این مبارزه پرداخته است گفت: در این عملیات ها بیش از 100 تیم عملیاتی نیروی انتظامی شرکت کردند.
سردار مهدی معصوم بیگی افزود: بیش از صد میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از 52 دستگاه خودروی سبک و سنگین کشف شد.
وی گفت: این کالاها شامل لوازم خانگی، اسباب بازی، لوازم صوتی و تصویری ،لوازم صنعتی، پارچه، کفش، لوازم آرایشی – بهداشتی و مواد مخدر بود.
فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به کشف یک تن انواع مواد مخدر و ده ها قبضه سلاح سرد و سنگین هم گفت: در این زمینه 145 توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و 8 باند مواد مخدر هم منهدم شدند.
سردار مهدی معصوم بیگی با بیان اینکه نصب آزمایشی یک دستگاه x ray(ایکس ری) در ایستگاه ایست و بازرسی شهید شرافت نایین صورت گرفت، افزود: در ایستگاه های دیگر هم این دستگاه نصب می شود.
مهر علیزاده استاندار اصفهان هم گفت: به عوامل انتظامی در بحث مواد مخدر و قاچاق کالا کمک می کنیم تا مبارزه با این دو پدیده سرعت گیرد و قاچاقچیان کالا شناسایی شوند.

1396/11/14 - 19:44:26
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي