فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : جولان وحشت آفرین در خیابان ها

1396/10/29 - 20:07:32
2 سارق شیشه ای سوار بر موتور و با تفنگ شکاری اقدام به سرقت کیف و گوشی موبایل از طعمه هایشان در آبادان می کردند.


چندی قبل پلیس آبادان در برابر پرونده های گوشی قاپی و کیف قاپی قرار گرفتند و با توجه به افزایش این پرونده ها، سرهنگ سید محسن تقی زاده رئیس پلیس آبادان دستور داد تا تیمی از مأموران کلانتری 15 احمدآباد برای دستگیری عاملان این دزدی ها وارد عمل شوند. مأموران در گام نخست تحقیقات، طعمه های دزدان را هدف تجسس قرار دادند و مشخص شد دو جوان سوار بر موتور و با در دست داشتن اسلحه شکاری اقدام به کیف قاپی و گوشی قاپی در سطح شهر می کنند.

مأموران در گام بعدی به بررسی دوربین های مداربسته در محل های سرقت پرداختند و توانستند تصویر دزدان را به دست آورند. تیم پلیسی در این شاخه از تحقیقات تصویر دزدان را در اختیار تیم های گشتی پلیس قرار دادند تا اینکه شامگاه پنج شنبه 21 دی ماه امسال مأموران گشت پلیسی در منطقه تانکی ابوالحسن آبادان به دو جوان موتور سوار مشکوک شدند. مأموران با نزدیک شدن به دو جوان متوجه شدن که آنها همان سارقان تحت تعقیب هستند و دستور ایست را برای دو سارق موتورسوار صادر کردند.

متهمان که قصد نداشتند تسلیم پلیس شوند تصمیم گرفتند راهی برای فرار پیدا کنند که راننده موتور در این لحظه کنترلش را از دست داد و با موتور روی زمین افتاد و مأموران به سرعت خودشان را بالای سر متهمان رسانده و آنها را دستگیر کردند.

تیم پلیسی با دستور مقام قضائی به مخفیگاه دزدان رفته و وسایل سرقتی زیادی داخل خانه شان کشف کردند و اسلحه شکاری که بعضی از طعمه ها ادعا کرده بودند دزدان مسلح بودند به دست آمد. دزدان که از سوی شاکیان پرونده شان شناسایی شده بودند ادعا کردند پس از مصرف مواد مخدر شیشه، سوار بر موتور از روستای سیهان به آبادان می آمدیم و تحت تأثیر مواد دست به سرقت می زدیم و این در حالی بود که نمی دانستیم دزدی می کنیم و اسحله را نیز بعضی اوقات همراه خود می آوردیم که آن به دلیل تأثیر شیشه بود.

بنا به این گزارش، دو سارق شیشه ای پس از اعتراف به 20 سرقت برای تحقیقات بیشتر در اختیار مقام قضائی قرار گرفته اند.

1396/10/29 - 20:07:32
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي