فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : 10 لوازم جانبی پرفروش سال 96

1396/09/11 - 17:29:19
لوازم جانبی تلفن همراه دنیایی بزرگ و گسترده دارد و حالا اغراق نیست اگر بگوییم میلیون‌ها نفر شاغل در تولید و توزیع و فروش لوازم جانبی موبایل در دنیا وجود دارند و ده‌ها میلیون نفر نیز کاربران آن محسوب می‌شوند. تقریبا و بدون هیچ استثنایی تمام دارندگان گوشی‌های هوشمند در همه جای دنیا، یکی از لوازم جانبی موبایل را در روز خرید گوشی نو، می‌خرند. از برچسب‌هایی که روی صفحه نمایش نصب می‌شود تا انواع لنزهای عجیب و غریب.


به گزارش سرویس خبری پرشام مارکت به نقل از عصر ارتباط نکته قابل توجه آنکه همه ساله نیز تلاش می‌شود تا لوازم جانبی دیگری راهی بازار شود و برخی از لوازم قدیمی هم همچنان مشتریان پر و پا قرص خود را دارند. البته نمی‌توان از این موضوع نیز گذشت که برخی از این لوازم جانبی هم انصافا چیز پرکاربرد و به دردبخوری نیستند و شاید به همین دلیل است که برخی از آنها از بین رفته و برخی از آنها برای فروش و بقا نیاز به تبلیغات بیشتر دارند.

برای مثال کاور و محافظ گوشی چیزی نیست که شما تبلیغ آن را جایی ببینید. این لوازم مشتری خود را داشته و عده‌ای الزاما آنها را خریداری می‌کنند، اما برخی لوازم مثل مچ‌بندهای سلامتی یا اسپیکرهای ضدآب باید تلاش کنند تا با خبر و تبلیغ جایی میان کاربران موبایل برای خود باز کنند.

در این مطلب به 10 لوازم جانبی پیشنهادی سال جاری میلادی از life wire پرداخته شده است.

مونوپاد

10 لوازم جانبی پرفروش امسال

زمانی‌که نخستین مونوپاد به بازار آمد تصورش کمی سخت بود که فکر کنیم عده‌ای هستند که همه جا این ابزار را همراه خود خواهند برد و چپ و راست از چهره خودشان فیلم و عکس می‌گیرند. اما این اتفاق افتاد و حالا مونوپادها یکی از ابزار پرفروش در بازار موبایل هستند.

پاوربانک

10 لوازم جانبی پرفروش امسال

شارژر همراه یا پاوربانک را اما همه انتظار پرفروش شدنش را داشتند. این روزها باتری به یکی از نقاط ضعف گوشی‌ها تبدیل شده و علتش استفاده به مراتب بیشتر و گسترده‌تر از گوشی‌های هوشمند است. روزگاری یادمان می‌رفت آخرین بار چه زمانی تلفن نوکیای خود را که فقط برای تماس و پیامک استفاده می‌شد شارژر کردیم. حتی زمانیکه گوشی پیغام می‌داد باتری شما رو به پایان است، گاه تا یک روز دیگر هم امکان استفاده از آن وجود داشت و کلی جوک هم ساخته بودند که این خانه آخر باتری گوشی عجب برکتی دارد!

حالا اما پاوربانک که نباشد امورات خیلی‌ها نمی‌گذرد و هر کسی در کنار گوشی یکی از آنها را دارد. در این میان شارژرهای 15 هزار میلی‌آمپری اما روی بورس هستند.

اسپیکر ضد آب

10 لوازم جانبی پرفروش امسال

به درستی مشخص نیست اسپیکر ضدآب واقعا مورد نیاز چه میزان کاربر است و آیا این آیتم تبلیغاتی است یا به اندازه پاوربانک‌ها واقعی، اما سایت لایف‌وایر که پیشنهاد خرید آن را داده است.

اینکه چه تعداد از کاربران لب استخر و دریا و در حمام نمی‌توانند بدون موسیقی زندگی کنند را هم نمی‌دانیم.

هدفون‌های بی‌سیم

10 لوازم جانبی پرفروش امسال

هدفون بی‌سیم و ضدآب هم مشتری‌های خاص خود را پیدا کرده است. البته در همین کشور خودمان هم کم نیستند جوانانی که توی مترو، خیابان، تاکسی و برخی هم در حال ورزش از این ابزار استفاده می‌کنند. اما هدفون‌های ضدآب نیز در آنسوی آب ظاهرا به دنبال مشتری هستند.

لنزهای اضافی

10 لوازم جانبی پرفروش امسال

در مورد لنز گوشی‌ها بالاتر هم گفتیم که حداقل دست افراد زیادی دیده نمی‌شود. اما در این گزارش آمده است که مدل Amir لنز خوبی است و پیشنهاد شده بخرید. البته ما چنین پیشنهادی نداریم.

کیبورد تاشو

10 لوازم جانبی پرفروش امسال

کیبورد اما انصافا برای کسانی که شبانه‌روز در صفحات اجتماعی می‌چرخند یا کارشان به گونه‌ای است که نیاز به کیبورد برای کار زیاد دارند، وسیله خوبی محسوب می‌شود به خصوص زمانی که تا شود و سیم نداشته باشد.

تصویر کیبورد به تنهایی نشان می‌دهد که این وسیله چیست و چطور کار می‌کند.

پدشارژ بی‌سیم

10 لوازم جانبی پرفروش امسال

با این وسیله خیلی آشنا نشده‌ایم اما پد شارژ بی‌سیم هم در حال بازکردن جای خود در دنیای گوشی‌های تلفن همراه است و اگر اوضاع به همین منوال سیر کند شاید یکی از لوازم پرفروش دنیای لوازم جانبی گوشی‌ها شود.

قاب ضد آب

10 لوازم جانبی پرفروش امسال

اینطور که پیداست بساط فروش ضدآب‌ها خیلی خوب نیست و حالا قاب ضدآب گوشی هم در رده پیشنهادات برای خرید قرار گرفته است. استفاده از گوشی در آب هم سوال‌برانگیز است و باید دید چه کسانی واقعا نیاز به خرید این ابزار دارند.

نگه‌دارنده گوشی

10 لوازم جانبی پرفروش امسال

این وسیله اما در ایران هم به سرعت برق فروش رفته و انصافا واردکنندگان و قاچاقچیانش سود خوبی به جیب زدند. اگر تا چند سال قبل نگه‌دارنده موبایل فروش پایینی داشت، حالا به لطف تاکسی‌ها و پیک‌های موتوری اینترنتی، بسیاری از رانندگان این وسیله را خریده و استفاده می‌کنند. در گزارش لایف‌وایر هم به چشم‌آبی‌ها پیشنهاد شده این وسیله را بخرند.

ایستاننده گوشی

10 لوازم جانبی پرفروش امسال

این هم از آن وسایلی است که به نظر می‌رسد واقعا به زور در فهرست خرید کاربران قرار گرفته و مناسب قرار گرفتن روی میز و مشاهده دایمی گوشی در حالت عمودی است!

1396/09/11 - 17:29:19
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي