فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : از کجا آیفون 8 بخریم؟

1396/08/01 - 12:24:34
آیفون 8 چند هفته قبل از اجرای طرح رجیستری به بازار ایران رسید و شاید همین اجرای دست و پا شکسته بساط سو استفاده برخی فروشنده‌ها را باز کرده. در حالی که برخی مغازه‌ها روی این گوشی آمریکایی‌ 4 میلیون تومان هم قیمت گذاشته‌اند، بررسی‌های پول نیوز نشان می‌دهد فروشگاه‌های مجاز آیفون، مدل 8 را بین 3 میلیون و 700 تا 3 میلیون و 750 هزار تومان می‌فروشند.


به گزارش سرویس خبری پرشام مارکت به نقل از پول‌نیوز- مثل خیلی وقت‌های دیگر بازار آشفته است. هر کس هر چقدر که دلش می خواهد روی آیفون 8 و 8 پلاس‌اش قیمت گذاشته و می‌فروشد. قیمت آیفون 8 سیلور 64 گیگ، از 3 میلیون و 500 هزار تومان شروع می‌شود و در برخی مغازه‌های پایتخت به 4 میلیون هم می‌رسد. اما به کدام قیمت می‌توان اعتماد کرد؟

 


از طرفی طرح رجیستری موبایل شروع شده و اگر گوشی‌های ارزان قاچاق باشند، هرآن ممکن است که از رده خارج شده یا از کار بیفتند.
مهدی محبی، رییس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی در این باره گفت: تنها یک شرکت به صورت رسمی آیفون را وارد کرده است. (media) و ممکن است گوشی‌های این شرکت به خاطر پرداخت حق گمرک کمی گران‌تر باشد اما علت اصلی این اختلاف قیمت‌ها، وفور قاچاق در بازار محصولات اپل است.

او تاکید می‌کند که اتحادیه بر سر مواضع خود برای حذف گوشی قاچاق از بازار ایستاده و کوتاه نخواهد آمد.

گفتنی است IMEI تمامی گوشی‌های آیفون که توسط شرکت‌های رسمی عرضه می‌شود در گمرک ثبت شده و در سامانه رجیستری قرار خواهد گرفت تا خریداران در این روزهای آشفته بازاری رجیستری، حداقل خیال‌شان از این یک مورد راحت باشد.
آیفون 8 چند هفته قبل از اجرای طرح رجیستری به بازار ایران رسید و شاید همین اجرای دست و پا شکسته بساط سو استفاده برخی فروشنده‌ها را باز کرده. بررسی‌های پول نیوز نشان می‌دهد فروشگاه‌های مجاز آیفون، مدل 8 را بین 3 میلیون و 700 تا 3 میلیون و 750 هزار تومان می‌فروشند.

منبع: عصر ایران

1396/08/01 - 12:24:34
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي