فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : استفاده از هلدر مغناطیسی را برای موبایل توصیه میکنید ؟؟

1396/07/20 - 12:00:00
باید گفته شود به هیچ عنوان این هلدر ها مشکلی برای لوازم الکتریکی خصوصا موبایل ایجاد نمیکنند و این هلدر های مغناطیسی از همه نظر امتحان خود را پس داده اند .


استفاده از هلدر مغناطیسی را برای موبایل توصیه میکنید ؟؟

شایعات بسیار زیادی پیرامون این که استفاده از هلدر مغناطیسی برای موبایل ها مضر است و نباید از آنها استفاده کرد وجود دارد؛ که باید گفته شود به هیچ عنوان این هلدر ها مشکلی برای لوازم الکتریکی خصوصا موبایل ایجاد نمیکنند و این هلدر های مغناطیسی از همه نظر امتحان خود را پس داده اند .

بیشتر تصادفات جاده ای بر اثر کار با تلفن همراه در حین حرکت و یا در دست گرفتن و صحبت با موبایل صورت میگیرد که با نصب این هلدر های مغناطیسی بر روی ماشین خود میتوان از وقوع این تصادفات جاده ای جلوگیری کرد.این نمونه هلدر را میتوان بر روی هر سطح دیگری نیز نصب کرد ، از جمله میز و اشپزخانه و ..

ما پیشنهاد میکنیم که هلدر مغناطیسی را انتخاب کنید که قابلیت چرخش 360 درجه را داشته باشد تا با هر زاویه ای خواستید آن را تنظیم نمایید .

یک نکته دیگر را هم در خرید این هلدر های مغناطیسی متذکر میشویم و آن هم اینست که بهتر است با یک تیر دو نشان بزنید و با انتخاب یک هلدر مغناطیسی که روی آن برند های ماشین های مدل بالا نصب است قانون جذب ذهن خود را تقویت نموده و ناخداآگاه شما به سمت آن مدل ماشینی که دوست دارید برود و اینگونه خیلی زود به آنچه در ناخداگاهتان هست برسید .

 

1396/07/20 - 12:00:00
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي