فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : انواع هولدر ماشین

1396/06/24 - 09:57:02
همه ی ما برای خرید وسایل مورد نیاز خود بخصوص اگه نسبت به آن اشراف نداشته باشیم نیاز به شناخت انواع موجود در بازار داریم این موضوع در مورد لوازم جانبی خودرو و موبایل نمود بیشتری پیدا میکند یکی از این موارد هولدر موبایل است که در ادامه انواع مختلف آنرا توضیح خواهیم داد :


هولدر های موبایل داخل خودرو به جز نگه داشتن موبایل برای مسیر یابی ، مکالمه ، مشاهده سریع پیامک ، شارژ بی دردسر و ... کاربرد دارند و افرادی که زمان زیادی را داخل خودرو سپری میکنند یکی از ضروری ترین وسایل آنها می باشد و در هنگام مسافرت های طولانی نیز کاربرد زیادی خواهد داشت ، نگه دارنده موبایل داخل خودرو بسته به نحوه ی استفاده و اندازه ی گوشی موبایلی که میخواهیم از آن استفاده کنیم انواع مختلفی دارد که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد :

1- دریچه ی کولر یکی برای نصب هولدر موبایل به دلیل امکان نصب بدون چسب و کثیف کردن بدنه خودرو برای خیلی از افراد ایدال است البته این نوع هولدر ها به دلیل مزاحمتی که برای خروج هوا ایجاد میکنند مورد استقبال خیلی از افراد قرار نگرفته اند البته باید خطرات هوای گرم برای گوشی موبایل را هنگام استفاده از بخاری نیز در نظر داشت .

هولدر ماشین

2- هولدر مغناطیسی با امکان نصب در هر نقطه از خودرو از داشبورد تا شیشه ی خودرو در کنار کوچکی و لوکس بودن هنگامی که موبایل روی آن نصب نیست بیشترین استقبال برای خرید را داشته و به تازگی فراگیر شده ولی برخی از افراد که علاقه ی زیادی به تعویض گوشی و خودروی خود دارند زیاد از این نوع هولدر ها به دلیل داشتن برند و مارک خاص استقبال نکردند .

هولدر ماشین

3- هولدر هایی که روی شیشه ی ماشین نصب میشوند از ابتدایی ترین انواع نگه دارنده موبایل در خودرو هستند که تقریبا همه با آنها سر و کار داشته ایم . این نوع هولدر ها به دلیل کاهش دید راننده ، بازشدن در شرایط تغییر سریع دما و ... در حال منسوخ شدن هستند ولی با این وجود هنوز هم برند های معتبر دست به تولید این نوع هولدر میزنند و مشتریان زیادی نیز دارند .

هولدر ماشین

4- هولدر سلیکونی نیز جدیدا به باز عرضه شده و مناسب برای نصب روی داشبورد ماشین بوده و خصوصیت جالبی که دارد امکان شارژ موبایل نیز دارد و به نوعی میتوان آنرا به عنوان نوعی شارژر فندکی نیز معرفی کرد . مشکل این نوع هولدر عدم امکان چرخش گوشی است و در خصوص نصب نیز فقط در بخش های صاف دارای انحنا قابل نصب است .

هولدر ماشین

5- هولدر های فرمانی نیز نوعی دیگر از انواع نگهدارنده موبایل هستند که روی فرمان خودرو نصب میشوند و راننده با کمترین حواس پرتی امکان مشاهده صفحه موبایل را دارد ولی مشکل این نوع هولدر در عدم امکان کار با گوشی ، عدم امکان شارژ و ... است و مناسبترین نوع هولدر برای نقشه خوانی است .

هولدر ماشین

6- نوع بعدی هولدر ها مربوط به انواعی است که روی پشتی عقبی صندلی ماشین نصب میشوند و عموما مخصوص تبلت هستند ، این نوع هولدر ها برای نمایش فیلم برای کودکان داخل خودرو و در مسافرت های طولانی بسیار ایدال هستند .

هولدر ماشین

7- هولدر های فندکی با پایه ی بلند فنری نیز نوعی نگهدارنده و شارژر فندکی موبایل است که البته در بازار ایران بسیار کمیاب می باشد .

هولدر ماشین

1396/06/24 - 09:57:02
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي