فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : به تاریخ مصرف رژ لب دقت کنید !!

1396/04/26 - 18:08:42
رژ لب هم مانند سایر اقلام بهداشتی دارای تاریخ مصرف است و شما باید در مصرف آن دقت لازم را به عمل بیاورید . پلمپ رژ لب هنگامی که باز شود تا یک سال فرصت دارید تا از آن استفاده کنید .


به تاریخ مصرف رژ لب دقت کنید !!

رژ لب هم مانند سایر اقلام بهداشتی دارای تاریخ مصرف است و شما باید در مصرف آن دقت لازم را به عمل بیاورید . پلمپ رژ لب هنگامی که باز شود تا یک سال فرصت دارید تا از آن استفاده کنید . رژ لب باز نشده و استفاده نشده میتواند برای چندین سال فاسد نشود و لی زمانی که باز شد و در معرض هوا و باکتری ها قرار گرفت دیگر نمیتوان آن را تا سالیان متمادی نگه داشت و تا یکسال بیشتر وقت ندارید که از آن استفاده کنید .

برای این منظور ما توصیه میکنیم اگر زیاد از لوازم آرایشی استفاده نمیکنید ، رژ لب کوچکتری انتخاب کنید که بعد از باز شدن و گذر یک سال که انقضای آن رسیده است و قارا است به دور انداخته شود دلتان نسوزد که چرا ولخرجی شده است .

توصیه دیگر ما این است که در صورت خرید رژ لب بزرگ ، آن را به قطعاتی تقسیم کنید و این قطعات را که فعلا نیازی به استفاده از آن ندارید داخل ظرف برق لب  نگهداری کنید تا محفوظ از هوا باشد و در ضمن در یخچال بگذارید .

1396/04/26 - 18:08:42
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي