فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت

درصورتی که در ثبت سفارش مشکل دارید میتوانید از پشتیبانی تلگرام یا واتس‌آپ تقاضای ثبت دستی سفارش را داشته باشیدشارژر باطری هندزفری

خبر : احتمال استفاده اپل از شيشه خميده در پنل پشتي آيفون ۸ وجود دارد

1396/01/03 - 10:28:37
هر چه به سال ۱۳۹۶ و شهريور ماه داغ نزديک مي‌شويم ، اطلاعات بيشتري در خصوص پرچمدار جديد اپل منتشر مي‌شود. براساس آخرين اطلاعات ، ممکن است شاهد يک طرح تازه در آيفون ۸ باشيم که حسابي طرفداران را به وجد خواهد آورد.


احتمال استفاده اپل از شيشه خميده در پنل پشتي آيفون ۸ وجود دارد

هم اکنون اپل در حال انجام آزمايشات مختلف بر روي نسخه‌هاي متعدد آيفون ۸ است تا سرانجام يکي از آن‌ها را براي امسال انتخاب کند. هنوز به صورت کامل تصويري از آيفون ۸ لو نرفته و شکل اين پرچمدار اندکي براي ما مجهول است. گفته مي‌شود که آيفون جديد داراي نمايشگري در حدود ۵٫۷ يا ۵٫۸ اينچ خواهد بود. خبرهاي مختلفي منتشر شده است که استفاده اهالي کوپرتينو از نمايشگر OLED را تاييد مي‌کند. حالا براساس اطلاعات تکميلي ، اپل قصد دارد از شيشه خم شده به وسيله حرارت در پنل پشتي آيفون استفاده کند.

احتمالا آيفون ۸ از شارژر بي سيم با پشتيباني از فواصل دور پشتيباني خواهد کرد. ممکن است به همين دليل از شيشه در اين قسمت استفاده شده باشد. اپل جديدا با کمپاني چيني Beil Crystal وارد مذاکره شده است تا چند نمونه آزمايشي شيشه خميده براي آيفون بسازد. آيفون جديد فاقد دکمه هوم است و نمايشگر بخش بزرگي از پنل جلويي را اشغال کرده است.

شيشه ترمو فورمد چيز جديدي نيست و پيش از آن شاهد استفاده از همين شيشه در پرچمداران سامسونگ بوده‌ايم. براي ساخت و تغيير شکل آن بايد تا ۸۰۰ درجه به شيشه حرارت داد.

1396/01/03 - 10:28:37
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي