فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت

درصورتی که در ثبت سفارش مشکل دارید میتوانید از پشتیبانی تلگرام یا واتس‌آپ تقاضای ثبت دستی سفارش را داشته باشیدشارژر باطری هندزفری

خبر : دقيق‌ترين و کوچک‌ترين آداپتور جهان ساخته شد

1395/12/15 - 21:35:49
صورت مساله اين است که وقتي انواع مبدل مانند شارژر موبايل (مبدل به وسيله‌اي الکتريکي گفته مي‌شود که ولتاژ يا شدت جرياني را به ولتاژ و شدت جريان ديگري تبديل مي‌کند) به جريان برق وصل مي‌شوند، حتي اگر در آن‌ سوي آنها هيچ مصرف کننده‌اي وصل نباشد، باز هم برق مصرف مي‌کنند و اين همان «مصرف درجا» است.


دقيق‌ترين و کوچک‌ترين آداپتور جهان ساخته شد

اين انرژي الکتريکي در مدارهاي آنها به‌طور مرتب تبديل و هدر مي‌رود. مدار تازه‌اي که MIT طراحي کرده است اين قابليت را دارد که با تقسيم بسته‌هاي انرژي به کوچک‌ترين حدي که ممکن است، از اتلاف آن به‌شکل اثرگذاري جلوگيري مي‌کند.
مبدل الکتريکي MIT يک ويژگي ديگر نيز دارد و آن بسته‌هاي کوچک انرژي‌اي است که مي‌تواند تهيه کند، اين بسته‌ها مي‌توانند به‌صورت پالس‌هاي الکتريکي و از طريق واي‌فاي نيز ارسال شوند و هم‌زمان به تأمين انرژي چند بخش مختلف بپردازند. گام بعدي براي اين تکنولوژي، تطبيق آن براي تأمين انرژي از حرکت انسان و کاربرد در تکنولوژي‌هاي پوشيدني‌ است که مي‌تواند منبع انرژي وسايل همراه را رايگان کند و به زودی با شارژر های موبایل که به صورت رایگان تلفن های همراه شما را شارژ میکنند روبرو خواهید شد .

1395/12/15 - 21:35:49
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي