فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت

درصورتی که در ثبت سفارش مشکل دارید میتوانید از پشتیبانی تلگرام یا واتس‌آپ تقاضای ثبت دستی سفارش را داشته باشیدشارژر باطری هندزفری

خبر : هنگام خرید هنذفری به این نکته ها حتما دقت کنید

1395/11/16 - 13:15:53
هنذفری وسیله ای جانبی است که صدا را جابجا میکند و زمانی که دست ها مشغول اند مارا یاری می کند تا صدا بشنویم یا با مخاطبمان پشت تلفن صحبت کنیم یا آهنگ گوش دهیم .


هنگام خرید هنذفری به این نکته ها حتما دقت کنید

هنذفری وسیله ای جانبی است که صدا را جابجا میکند و زمانی که دست ها مشغول اند مارا یاری می کند تا صدا بشنویم یا با مخاطبمان پشت تلفن صحبت کنیم یا آهنگ گوش دهیم .امروزه یک سری هنذفری ها در بازار آمده اند که با بلوتوث به دستگاه یا موبایلمان وصل میشنود و اینگونه بدون ارتباط با سیم صدا را انتقال میدهند.هنذفری کارایی زیادی در پیاده روی ، رانندگی وکار کردن  دارد و دست ها را درگیر خود نمیکند .

**هنگام خرید هنذفری باید به موارد زیر دقت کنید :

مقاومت : مقاومت با واحد اهم (Ω) سنجیده می‌شود که معمولا در هدفون‌ها و هدست‌ها از 16 اهم شروع می‌شود و در مدل‌های پیشرفته‌تر به 32 اهم هم می‌رسد .

حساسیت:  حساسیت صدایی که به گوش شما می‌رسد به اندازه‌ای است که می‌تواند صدا را در دامنه فرکانس مشخص با کیفیت و شفافیت قابل قبولی انتقال دهد.

فرکانس : هندزفری‌ها باید صدا را با نهایت شفافیت و وضوح به گوش برسانند . برخی از هندزفری‌ ها دقیقا در همین دامنه و برخی دیگر دامنه‌ای کمتر و یا بیشتر از این فرکانس را ارائه می‌دهند . در این میان مدلی مناسب است که بتواند این دامنه را پوشش دهد.

دامنه یا برد انتقال صدا:  در هدست‌ بلوتوث‌ها محدودیت مسافتی وجود دارد .یعنی اینکه شما قادرید با هدست خود تنها در یک فاصله خاص با دستگاه دیجیتالی خود استفاده کنید .

طراحی : مهم‌ترین ویژگی اولیه هر هندزفری یا هدستی نوع طراحی آن میباشد . هنذفری باید آنقدر راحت باشد که در استفاده‌های طولانی مدت سبب آزار و یا عرق کردن گوش نشوند . ونیز جنس بدنه می‌بایست آنقدر خوب باشد که در استفاده و جابجایی براحتی پاره نشود.

عمر باتری : بنابراین هدستی انتخاب کنید که بتواند حداقل برای 5 ساعت مکالمه و چند روز استراحت به حالت خودکار باتری داشته باشد .

1395/11/16 - 13:15:53
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي