فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : قتل مادر به‌خاطر تلفن همراه

1395/10/02 - 10:43:34
جوانی که مادرش را به قتل رسانده، در زندان منتظر برگزاری جلسه محاکمه است. کارآگاهان جنایی استان فارس چندی‌قبل در جریان مرگ مشکوک زنی میان‌سال در خانه‌اش قرار گرفتند و وقتی به آنجا رفتند، جنازه غرق در خون زنی به نام مهسا را مشاهده کردند که سرش به‌شدت صدمه دیده بود.


به گزارش سرویس خبری پرشام مارکت به نقل از شرق، تمامی شواهد نشان می‌داد این زن بر اثر اصابت ضربه جسمی سخت به جمجمه‌اش جان باخته و درواقع مرگ او قتل عمد است. افسران جنایی نکات کلیدی در صحنه جرم را بررسی کردند و به این اطمینان رسیدند که شخصی به‌زور وارد خانه نشده و همچنین وسیله‌ای نیز از آنجا به‌ سرقت نرفته است. به همین دلیل احتمال دادند مهسا به دست یکی از اعضای خانواده‌اش کشته شده باشد.

نخستین فردی که در مظان اتهام قرار گرفت، پسر مهسا به نام تورج بود. او وقتی تحت بازجویی قرار گرفت درحالی‌که چاره‌ای جز بیان واقعیت نداشت، به کشتن مادرش اعتراف کرد و گفت به دلیل عصبانیت دست به این جنایت زده است.  متهم در اعترافاتش توضیح داد: «من و مادرم از مدت‌ها قبل با هم اختلاف داشتیم و سر هر موضوعی با هم مشاجره می‌کردیم؛ در واقع دعوای ما بیشتر اختلاف سلیقه بود. روز حادثه تلفن همراهم در خانه گم شد و هرچه گشتم آن را پیدا نکردم. خیال کردم مادرم گوشی مرا پنهان کرده است.
سر این موضوع با هم جروبحث کردیم و مشاجره‌مان بالا گرفت. بعد از چند دقیقه درحالی‌که هر دو به‌شدت عصبانی بودیم، هر یک در گوشه‌ای نشستیم. من که از شدت خشم نمی‌توانستم خودم را کنترل کنم و رفتارم دست خودم نبود، وقتی چشمم به یک تکه بلوک سیمانی افتاد، آن را به‌سمت مادرم پرتاب کردم که به سرش برخورد کرد و باعث شد بلافاصله جان خود را از دست بدهد؛ من از این اتفاق به‌شدت پشیمان هستم».
تورج بعد از اعتراف به جرم خود، صحنه قتل را بازسازی کرد و سرانجام کیفرخواست علیه او صادر شد. متهم‌ اکنون در انتظار برگزاری جلسه محاکمه به‌سر می‌برد.

1395/10/02 - 10:43:34
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي