فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت

درصورتی که در ثبت سفارش مشکل دارید میتوانید از پشتیبانی تلگرام یا واتس‌آپ تقاضای ثبت دستی سفارش را داشته باشیدشارژر باطری هندزفری

خبر : حقیقی در سه راهی هلند، پرتغال و اسپانیا

1395/09/24 - 16:46:54
علیرضا حقیقی اکنون وضعیت نامشخصی دارد و بعد از کنار رفتن از تیم ماریتیمو، نیم فصل اول فوتبال اروپا را بدون تیم و با تمرینات اختصاصی پشت سر گذاشت. او که علیرغم داشتن پیشنهادهایی از فوتبال ایران ترجیح داد نیم فصل را دور از فوتبال بماند و در انتظار تعطیلات ژانویه برای انتخاب جدید خود باشد، اکنون باید دید چه تیمی را خواهان خود می‌بیند.


آخرین اخبار حاکی از پیشنهادهایی از لیگ اسپانیا، پرتغال و هلند برای این دروازه‌بان است و او در تعطیلات نیم فصل باید شرایط جدید برای حضور ثابت در ترکیب تیم خواهانش را بسنجد تا بتواند در روسیه نیز شماره یک را از آن خود کند و دومین حضورش در جام جهانی را تجربه کند.
حقیقی که پیش از فصل جدید اروپا در آستانه جدایی از ماریتیمو بود با توجه به درخواست باشگاه به همکاری اش با این تیم ادامه داد اما بعد از اولین نیمکت نشینی و اعتماد سرمربی به دروازه‌بان هموطنش ترجیح داد قراردادش را فسخ کند و در انتظار پیشنهاد جدید بماند. به نظر می‌رسد حقیقی در ژانویه تیمی جدید را انتخاب کند. تیمی که باعث شود او تمرینات اختصاصی در کنار جواد کاظمیان را ترک کند و حضور در تمرینات گروهی تیم جدید خود را از سر بگیرد.

1395/09/24 - 16:46:54
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي