فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : HTC به جای گوشی، بازی می‌سازد

1395/09/22 - 07:49:19
هر چقدر که HTC در دنیای موبایل شرایط خوبی ندارد، اوضاع این شرکت در حوزه‌ی واقعیت مجازی بسیار خوب است و حالا گفته شده که HTC می‌خواهد حضورش در بازار واقعیت مجازی و گیم را با تاسیس یک استودیوی بازی‌سازی گسترش دهد.


 به گزارش سرویس خبری پرشام مارکت به نقل از ستاره ها؛ هر چقدر که HTC در دنیای موبایل شرایط خوبی ندارد، اوضاع این شرکت در حوزه‌ی واقعیت مجازی بسیار خوب است. این شرکت با ساخت و عرضه‌ی هدست واقعیت مجازی HTC Vive توانست نظر گیمرها را به سمت خودش جلب کند و حتی مشخص شد که بیش از ۱۴۰ هزار عدد از آن فروخته است. حالا گفته شده که HTC می‌خواهد حضورش در این بازار را با تاسیس یک استودیوی بازی‌سازی گسترش دهد.

 

 HTC به جای گوشی، بازی می‌سازد


این استودیو وظیفه‌ی ساخت بازی و برنامه‌های مخصوص برای هدست Vive را خواهد داشت و به این ترتیب سرعت ساخت مضامین مخصوص این هدست واقعیت مجازی بیشتر از قبل می‌شود. حتی مشخص شده که استودیو بازی‌ جدید با نام Arcade Saga می‌سازد.

براساس اطلاعات قرار گرفته در سایت Venture Beat شرکت HTC قصد دارد همانند سونی و مایکروسافت تیم مخصوصی برای ساخت بازی واقعیت مجازی داشته باشد. حتی شرکت Oculus هم یک تیم داخلی برای ساخت بازی برای هدست Oculus Rift دارد. استودیوی جدید شرکت HTC علاوه بر ساخت بازی قصد دارد مضامین سینمایی هم برای Vive بسازد. تا این لحظه مشخص شده که بازی Arcade Saga با قیمت ۳۰ دلار روی استیم و فروشگاه HTC قرار می‌گیرد.

1395/09/22 - 07:49:19
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي