فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : گوشی گران شد

1395/09/15 - 19:56:25
در پی افزایش بی سابقه‌ی قیمت ارز، قیمت گوشی ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش یافته است.


 


گوشی گران شد

در پی افزایش بی سابقه‌ی قیمت ارز، قیمت گوشی ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش یافته است.

به گزارش سرویس خبری پرشام مارکت به نقل از نخست نیوز و به نقل از زومیت، از یکی دو هفته پیش، از یک سو تعطیلات اربعین و از سوی دیگر افزایش نرخ دلار باعث شد تا قیمت‌ها در بازارهای مختلف با افزایش چشمگیری همراه شود. بازار موبایل نیز از این موضوع مستثنی نبود و قیمت گوشی به شدت با افزایش همراه شده است.

برخلاف همیشه که با افزایش قیمت گوشی، مردم برای خرید به سوی بازارها روانه می‌شدند، افزایش ناگهانی قیمت گوشی این‌بار باعث کسادی آن شده است.

به گفته‌ی فروشندگان از اوایل سال جاری وضعیت بازار موبایل نسبت به سال‌های قبل کسادتر بوده و میزان فروش به شکل بی‌سابقه‌ای کاهش یافته است تا آنجا که بسیاری از فروشگاه‌ها تعطیل شده و کسب و کار خود را تغییر داده‌اند.

با این حال بسیاری از فروشندگان، راه‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی را مزید بر علت می‌دانند و معتقدند که این فروشگاه‌ها به شدت روی کسب و کارشان تاثیر گذاشته و بیش از پیش بازارشان را کساد کرده است.

بر اساس گزارش بازاریان، قیمت گوشی‌های بازار با افزایش زیادی همراه شده، چرا که فروشنده مجبور است جنس را به نرخ روز خریداری کرده و در اختیار مشتری قرار دهد اما قیمت‌ها در فروشگاه‌های اینترنتی تغییر زیادی نداشته است. به این ترتیب بازار هر روز بیشتر مشتریانش را از دست می‌دهد.

در حالی که پیشتر فروشندگان بازار، بخش قابل توجهی از درآمد خود را از فروش لوازم جانبی کسب می‌کردند، این روزها اعتراض‌هایی نسبت به عرضه‌ی انواع لوازم جانبی در فروشگاه‌های اینترنتی دارند که به این ترتیب با توجه به پرداخت مالیات، اجاره‌بهای فروشگاه‌ها و سایر هزینه‌ها، هر روز اوضاع فروش‌شان وخیم‌تر می‌شود.

1395/09/15 - 19:56:25
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي