فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : دلایل روشن نشدن گوشی

1395/08/19 - 07:58:52
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که هنگام فشردن کلید پاور گوشی هیچ اتفاقی نمی افتد و روشن نمیشود.ما در این مقاله میخواهیم به برسی دلایل این اتفاق و راه کار هایی که شما میتوانید در این مواقغ انجام دهید بپردازیم.


Turn OFF

مطمعن شوید که مویل شارژ دارد ! شاید بنظر خنده دار باشد ولی از آخرین دفعه ای که گوشی را شارژ کردید چقدر گذشته؟ امکان این که یادتان رفته باشد تا شارژ کنید وجود دارد پس قبل از هر کاری گوشی را ۵ دقیقه به شارژ بزنید و دوباره تست کنید.مطمعن شوید که سیم شارژر از سلامت کامل برخوردار بوده و فاقد پوسیدگی باشد.

اگر شارژ کردن گوشی مفید واقع نشد امکان این که موبایل شارژ داشته باشد ولی به دلیل خرابی کلید پاور شما قادر به روشن کردن صفحه نمایش نباشید.در این مواقع شما میتوانید که جای کلید پاور را با یکی از کلید های صدا عوض کنید.برای این کار ابتدا باید گوشی خود را به شارژ زده تا صفحه نمایش باز شود.در مرحله بعد فقل صفحه نمایش را باز کنید و نرم افزار Power Button to Volume Button را از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار

بعد از نصب کردن برنامه آن را اجرا کنید و گزینه Volume Power را در حالت فعال قرار دهید و برنامه را در پس زمینه گوشی فعال نگه دارید.اکنون میتوانید با دکمه های صدا گوشی را روشن کنید و برای خاموش کردن صفحه نمایش نیز میتوانید از خود برنامه استفاده کنید…اگر به نتیجه ای نرسیدید مشکلات میتواند از باتری باشد.برای تست باتری گوشی را باز کنید و باتری های دیگری را تست کنید و از سلامت آن مطمعن شوید.

اگر قبل از اینکه موبایل خاموش شود اشکالاتی از قبیل راه اندازی مجدد گوشی یا مشکلات نرم افزاری داشتید.میتواند برای نصب کردن یک اپلیکیشن جدید باشد.پس بعد از اینکه موبایل روشن شد تنظیمات گوشی را به حالت کارخانه برگردانید.

 

1395/08/19 - 07:58:52
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي