فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : تکنولو‍ژی‌های جدید صرفه‌جویی در وقت

1395/08/01 - 16:44:30
تکنولو‍ژی جدیدی که جای در زمان صرفه جویی می کنداین روزها در بسیاری از شهرهای بزرگ دنیا،درخواست خودرو با نرم افزارهای موبایل انجام می شود.


به گزارش سرویس خبری پرشام مارکت به نقل از اعتدال به نقل از خبرآنلاین ؛ شیوه کار اینگونه است که با موبایل و نرم‌افزار می‌توانید مبدأ و مقصد خود را مشخص و درخواست خودرو کنید.

شاید برای شما هم سوال باشد که چگونه رانندگان خود را انتخاب می شوند؟

شخصی که قصد دارد به عنوان کاربر راننده عضو نرم افزار شود، باید در مصاحبه حضوری شرکت کند. از هر فرد متقاضی مدارک مورد نیاز مانند گواهی عدم سوءپیشینه، گواهینامه، کارت ماشین، کارت ملی، بیمه‌نامه و معاینه فنی اخذ، بررسی و در پروفایل وی ثبت می‌شود.

در صورت موفقیت در مصاحبه و بازرسی کامل وسیله نقلیه راننده توسط متخصصین کنترل کیفی ، گام بعدی یعنی آموزش کامل رفتار با مسافر و استفاده از نرم‌افزار توسط واحد آموزش به انجام می‌رسد. در نهایت پس از طی تمامی مراحل ثبت‌نام، کاربر راننده فعالیت خود را آغاز می‌کند.در صورتی که فرد متقاضی در هر کدام از مراحل فوق نتواند پیش‌نیازهای گفته شده را تامین کند، امکان پیوستن نخواهد داشت.
به نظر می‌رسد به دلیل وجود این سیستم گزینشی، روش جابجایی مسافر از دیگر روش‌ها مثل دربستی بسیار مطمئن‌تر است. 

برای بالاتر رفتن امنیت کار و مسافر، نرم افزار به گونه‌ای طراحی می شود که کاربر مسافر تمام مشخصات راننده مثل عکس، نام، نام خانوادگی، مدل و شماره پلاک خودرو را ‌بیند.حتی در صورت نیاز امکان بررسی دقیق مکان کاربر راننده و کاربر مسافر وجود دارد.

علاوه بر این، پشتیبانی ۲۴ ساعته و کنترل کیفی همیشه ناظر بر بالا بردن کیفیت این روند هستند. کاربران از طرق مختلف مثل شبکه‌های اجتماعی، پشتیبانی داخل اپلیکیشن، ایمیل و تماس، در تماس هستند. در همین رابطه هم در ایران مدتی است ایده گزین ارتباطات روماک ، به عنوان اولین نرم افزار فناور و فعال در حوزه اینترنت و تکنولوژی کار خود را آغاز است. اتفاقی که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان سبب می شود که در صرفه جویی زیادی در وقت صورت بگیرد.

1395/08/01 - 16:44:30
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي