فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : محموله قاچاق لوازم جانبي خارجي موبايل در يزد توقيف شد

1395/06/02 - 19:26:30
ماموران پليس استان در بازرسي از يک دستگاه تريلي "هوو" بيش از دو هزار قلم انواع لوازم و قطعات جانبي خارجي موبايل به ارزش چهار ميليارد ريال کشف کردند.


به گزارش سرویس خبری پرشام مارکت و به نقل از خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "محمدرضامزيدي" معاون اجتماعي پليس يزد در خصوص اين خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان هنگام کنترل محورهاي مواصلاتي، يک دستگاه تريلي "ولوو" را که از جنوب شرق کشور عازم تهران بود براي بازرسي متوقف کردند.

مزيدي ادامه داد: ماموران در بازرسي از اين تريلي بيش از دو هزار قلم انواع لوازم جانبي خارجي موبايل که همگي فاقد مجوز گمرکي بود را کشف و دو متهم را نيز دستگير کردند.

وي ارزش برآورد شده اين محموله کشف شده را چهار ميليارد ريال بيان کرد و گفت: متهمان قصد انتقال و فروش لوازم و قطعات قاچاق موبايل در تهران را داشتند که توسط ماموران پليس اين استان دستگير و به مقامات قانوني معرفي شدند.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان يزد در پايان خاطرنشان کرد: قاچاق کالا بنيان هاي اقتصادي، فرهنگي و سياسي يک کشور را تخريب مي کند و باعث بالا رفتن نرخ رشد بيکاري خواهد شد که لازم است همه دستگاه ها با همراهي و همکاري يکديگر با اين معضل برخورد کنند.

1395/06/02 - 19:26:30
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي