فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : دردسر بزرگ براي دختر دانشجو به خاطر عکس‌هاي خصوصي

1395/03/21 - 22:46:19
دختر دانشجويي كه تصاوير خصوصي خود را در تلفن همراهش نگهداري مي‌كرد، با مفقوديت حافظه گوشي به دردسري بزرگ افتاد.


 
 

سرهنگ «غلامرضا كاظم زاده» در تشريح اين خبر گفت: با طرح شكايت خانمي جوان در پليس فتا شاهرود مبني بر اخاذي و تهديد به انتشار عكس‌هاي خصوصي وي در شبكه‌هاي اجتماعي، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران اين پليس قرار گرفت. وي افزود: دانشجوي 21 ساله، شاكي اين پرونده حافظه گوشي تلفن همراه خود را در محيط دانشگاه گم مي‌كند.

كاظم‌زاده به بي احتياطي صورت گرفته از سوي اين دانشجوي جوان اشاره و تصريح كرد: وي تصاوير و مطالب خصوصي خود را در حافظه مفقود شده گوشي تلفن همراهش نگهداري مي‌كرد.

اين مسئول انتظامي افزود: چند روز پس از اين ماجرا فردي ناشناس با ارسال پيامك، شاكي را به انتشار تصاوير و اطلاعات خصوصي و خانوادگي اش در شبكه‌هاي اجتماعي تهديد مي‌كند و دانشجوي جوان ناچار به پليس فتا مراجعه مي‌كند. سرهنگ كاظم زاده به تحقيقات تخصصي كارشناسان پليس فتا اشاره و تصريح كرد: متهم كه يكي از ديگر از دانشجويان دانشگاه بود در كمتر از يك روز شناسايي شد. وي با بيان اينكه متهم در بازجويي‌هاي خود منكر هرگونه اقدامي در اين خصوص شده بود، گفت: وي با مشاهده دلايل و مدارك پرونده به سوء استفاده از حافظه گوشي تلفن همراه شاكي با انگيزه اخاذي از وي اعتراف كرد.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

1395/03/21 - 22:46:19
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي