فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : هنگام تردد در خیابان با تلفن صحبت نکنید

1395/03/05 - 23:20:51
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ضمن هشدار به شهروندان در رابطه با کیف قاپی و موبایل قاپی گفت: شهروندان باید دقت داشته باشند که هنگام تردد در خیابان از مکالمه با تلفن همراه خودداری کنند.


 

سرهنگ رضا شیرزادی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مأموران کلانتری 11 مرکز هنگام گشت زنی متوجه سرقت از یک مرد جوان می شوند.
وی افزود: پس از حضور پلیس در محل مشخص شد که سرنشین یک خودرو با تهدید سلاح سرد، وجه نقد و گوشی تلفن همراهش را به سرقت برده است.
این مقام انتظامی ادامه داد: با راهنمایی های شاکی، بلافاصله متهم شناسایی و طی عملیاتی متهم که بدون توجه به دستور ایست پلیس همچنان به فرار خود ادامه می داد، در یک تعقیب و گریز چند دقیقه ای در یکی از کوچه های فرعی توسط مأموران کلانتری 11 مرکز دستگیر شد.
شیرزادی عنوان کرد: متهم در بازجوئی های تخصصی پلیس به چهار فقره سرقت دیگر نیز اعتراف کرد.
این مقام انتظامی خطاب به مردم گفت: هنگام راه رفتن در خیابان به ویژه در جهت موافق مسیر تردد خودروها این امکان وجود دارد که سارقان با قاپیدن کیف و یا تلفن همراه اقدام به فرار کنند.
شیرزادی با بیان اینکه بهتر است مردم پیاده روها را برای تردد انتخاب کنند، اظهار داشت: در صورت نیاز به مکالمه تلفنی، به محلی مطمئن رفته و در حالت سکون و آرامش به گفت و گو بپردازند.

منبع : ایرنا

1395/03/05 - 23:20:51
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي