فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : چگونه ایفون دست دوم را بشناسیم ؟

1394/09/08 - 10:11:08
امروزه برخی از فروشگاه‌های توزیع و فروش تلفن همراه ، گوشی‌های دست دوم را با روش هایی تمیز و مرتب کرده و به ‌صورت آکبند ( به‌عنوان گوشی نو ) می‌فروشند.


امروزه برخی از فروشگاه‌های توزیع و فروش تلفن همراه ، گوشی‌های دست دوم را با روش هایی تمیز و مرتب کرده و به ‌صورت آکبند ( به‌عنوان گوشی نو ) می‌فروشند.

ازاین رو متقاضیان خرید موبایل میخواهند از نو بودن دستگاه اطمینان حاصل کنند .

سال هاست که شرکت اپل در وب سایت خود سرویس   Apple Support Check Coverageرا قرار داده است . چندی پیش  این شرکت این سرویس را با نام AppleCare Coverage  به بخش Apple Care  منتقل کرد .

این سرویس یکی از بهترین خدمات شرکت اپل است . شرکت اپل این سرویس را برای  کاربران خود قرار داده تا کاربران و خریداران این تلفن های همراه قبل و بعد از خرید ، از نو بودن دسگاه خود اطمینان حاصل کنند .

کاربران باید زمانی که برای خرید به فروشگاه می روند  دستگاه خود را انتخاب کرده و قبل از باز‌کردن جعبه به سایت AppleCare Coverage  به آدرس https://checkcoverage.apple.com  بروند و شماره سریال درج‌ شده پشت جعبه دستگاه را در سایت وارد کنند .
کاربر باید با پیغام Please Activate Your iPhone  یا  This iPhone has not been activated  مواجه شود؛ این بدین معناست که این آیفون تا به حال روشن و فعال نشده است.
اگر با پیغامی غیر از این مواجه شدید، از فروشنده در‌خواست آیفون دیگری بکنید .

( اگر دستگاه قبلا روشن و فعال شده باشد، می‌توانید زیر قسمت Repairs and Services Coverage  تاریخ فعال شدن آن را مشاهده کنید . )

بعد از گشودن جعبه موبایل و روشن‌کردن آن به مسیر Settings > General > About بروید و چک کنید که سریال آن با سریال درج‌شده روی جعبه یکسان باشد .

اینگونه است که شما کاربران میتوانید از نو بودن تلفن همراه انتخابی خود اطمینان حاصل کنید .

1394/09/08 - 10:11:08
برچسب هاي خبر :  • 1394-09-08 10:16:8
    سلام مرسی از مدیریت pmcm.ir .ایفونی که برام فرستادید را با همین روش تست زدم .ایفونم نو بود .مرسی از صداقتتون
  • 1394-09-10 19:02:10
    ای بابا اونی که بخواد آیفون دست دوم بفروشه ، هرکاریش بکنی یه کلک میزنه که مثل نو بده
  • 1394-09-10 19:04:10
    آیفون 5 اس جهت فروش دارم ، در حد نو ، بدون خط و خش. لطفا ایمیل بفرستید ، تحویل در تهران و امکان ارسال از طریق پست

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي