فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت

تلگرام کانال تلگرام پرشام مارکت

دسته بندی محصولات فروشگاه

خبر : سامسونگ‌اسکن‌قرنیه‌چشم‌رابه‌موبایل‌های‌خود می‌آورد

1394/07/11 - 22:12:58
سامسونگ در حال توسعه روشی مبتنی بر اسکن رگ‌های خونی چشم برای جایگزینی روش اسکن اثر انگشت است. قطعا عملیاتی شدن این ایده توسط سامسونگ یک گام بزرگ در راستای افزایش امنیت گوشی‌های هوشمند خواهد بود.


با رشد و توسعه تکنولوژی‌های موجود در گوشی‌های همراه و افزایش تراکنش‌های بی‌سیم اطلاعات، مشکل نفوذگرانی که همواره به دنبال روش‌هایی برای دسترسی به اطلاعات شخصی شما هستند بیش از پیش جدی شده است. به همین دلیل توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری و شرکت‌های سازنده همواره از شما خواستار این امر هستند تا از گذرواژه‌هایی خاص و یا الگوهای قفل موجود برای ورود به دستگاه خود بهره ببرید.

جدیدترین اقدام انجام شده در این زمینه، بهره‌گیری از سنسور تشخیص اثرانگشت است که از روش‌های شناسایی فیزیکی به‌منظور بررسی ورود شما به سیستم استفاده می‌کند. اگرچه اثرانگشت شما روشی موثر و البته گامی به سمت جلو می‌باشد اما نفوذگران موفق‌ شده‌اند روش‌هایی برای دور زدن این قابلیت امنیتی نیز پیدا کند.

این در حالی است که شرکت‌هایی مانند سامسونگ مدت‌ها است بر روی اسکن چشم به عنوان جایگزین اسکن اثرانگشت کار می‌کنند. عروق خونی در چشم انسان برای هر فردی مشخص و خاص بوده و از همین رو الگویی منحصر به فرد برای وی ایجاد می‌کنند. در جدیدترین حق ثبت اختراع ارائه شده از سوی سامسونگ شاهد طرحی از به‌کارگیری این قابلیت به‌منظور امنیت بیشتر گوشی‌های هوشمند هستیم. سامسونگ از قابلیت NIR یا همان اشعه‌های مادون قرمز به منظور ایجاد الگویی خاص از عروق خونی چشم شما استفاه خواهد کرد. این تکنولوژی با تعامل یک ارسال‌کننده و دریافت کننده نوری میتواند نور بازتابشی از چشم را بررسی کند. به‌منظور کاهش اثرات محیطی، سیستم مورد استفاده سامسونگ، بازتاب‌های موجود از زوایای مختلف را بررسی و به فیلتر کردن بازتاب‌های اضافی اقدام می‌کند تا نهایتا تنها الگوی عروق خونی باقی بماند.

این تکنولوژی منحصر به فرد این امکان را به کاربر خواهد داد تا به راحتی گوشی خود را برداشته و با نگاه کردن به آن، فرایند استفاده از آن را آغاز کند. این اولین باری نیست که سامسونگ از قابلیت‌های مرتبط با چشم انسان در گوشی‌های خود بهره می‌برد. پیش از این در دستگاه‌های هوشمند این شرکت، با نگاه کردن به گوشی، صفحه روشن و با بازگرداندن صورت، صفحه خاموش می‌شد. یک قابلیت جدید دیگر نیز امکان خواندن مطالب روی گوشی در حالی که دراز کشیده‌اید و بدون اینکه گوشی در حالت افقی متن را به شما نشان دهد و یا چرخشی در متن ایجاد کند را برآورده کرده است

1394/07/11 - 22:12:58
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي


تخفیف های بهاره

سامسونگ گلکسی S7562

سامسونگ گلکسی S7562
  • 292000 تومان 365,000 تومان

روبات خورشیدی

روبات خورشیدی
  • 17100 تومان 19,000 تومان

موزن میکروتاچ مکس

موزن میکروتاچ مکس
  • 10500 تومان 15,000 تومان

پنکک اتود

پنکک اتود
  • 9900 تومان 18,000 تومان

پشتیبانی

پرشام مارکت طرف قرارداد با موسسات پرداخت آنلاین زیر
ملت پارسیان صادرات سداد شاپرک
کارت شارژدر بین محصولات فروشگاه
در كل اينترنت