فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت

تلگرام کانال تلگرام پرشام مارکت

دسته بندی محصولات فروشگاه

خبر : ورود گوشی موبایل به مدارس ممنوع است

1394/06/20 - 19:35:53
مدیر آموزش و پرورش دنا در همایش مدیران شهرستان به ممنوعیت ورود گوشی موبایل توسط دانش آموزان تاکید کرد.


ورود گوشی موبایل به مدارس ممنوع است

سپهدار مجلسی نژاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان دنا در همایش مدیران آموزش و پرورش شهرستان ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن 17 شهریور و کشتار مردم توسط رژیم شاهنشاهی گفت: پیام این اتفاق تزلزل رژیم شاهنشاهی در مقابل سد عظیم مردم بود.

مجلسی نژاد بیان داشت:ابعاد عظیم سرکوب مردم در آن روز موجب مصمم تر شدن مردم در حرکت به سمت انقلاب شد و امام خمینی در این مسیر نقشی اساسی ایفا می کرد.

مدیر آموزش و پرورش دنا در ادامه با اشاره به نقش آموزش و پرورش در توسعه همه جانبه کشور گفت:آموزش و پرورش قلب کشور در پیشرفت و رشد است.

وی شجاعت معلم در تربیت نسلی شجاع را از الزامات آموزش برای مقابله با تحجر و سلطه دانست و تاکید کرد:مدیران مدارس باید رکن شجاعت را به دانش آموزان القا کنند.

مجلسی نژاد که در جمع مدیران مدارس شهرستان دنا سخنرانی می کرد گفت:مدیران مدارس ارکان اصلی مدارس به حساب می آیند و باید از ظرفیت اولیای دانش آموزان و معلمان نهایت استفاده را ببرند.

وی ایجاد فضای انسانی توام با همدلی را از دیگر الزامات مدیران موفق در مدارس عنوان کرد و بیان داشت:در چنین فضایی معلمان و دانش آموزان با فراغ بال و به دور از استرس می توانند فضایی نشاط آور را تجربه و در آن رشد کنند.

مدیر آموزش و پرورش دنا توجه به المپیاد های علمی در مدارس و رعایت نظم را از دیگر الزامات در فضای آموزشی دانست و تاکید کرد :مدیران باید به جای تنوع بخشی به سمت تعمق بخشی در زیر مجموعه های خود باشند.

مجلسی نژاد آماده کردن دانش آموزان برای مقابله با تکانه های فرهنگی را از الزامات کار فرهنگی در فضای آموزشی عنوان و تاکید کرد:طبق دستور العمل ابلاغی ورود گوشی موبایل به مدارس توسط دانش آموزان ممنوع است.

1394/06/20 - 19:35:53
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي


تخفیف های بهاره

سامسونگ گلکسی S7562

سامسونگ گلکسی S7562
  • 292000 تومان 365,000 تومان

روبات خورشیدی

روبات خورشیدی
  • 17100 تومان 19,000 تومان

موزن میکروتاچ مکس

موزن میکروتاچ مکس
  • 10500 تومان 15,000 تومان

پنکک اتود

پنکک اتود
  • 9900 تومان 18,000 تومان

پشتیبانی

کارت شارژ

codebazan