فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : برچسب های محافظ موبایل با قیمت بالا

1394/06/08 - 22:32:46
امروزه با گشتی در بازار موبایل قیمتهای عجیب لوازم جانبی در برخی فروشگاه های موبایل خیلی ها را شگفت زده می کند ، برچسب محافظ ال سی دی یکی از لوازم جانبی های پر طرفدار ، مفید و البته پر حاشیه می باشد که در ادامه به ذکر نکاتی در این خصوص به خرید موفق تر این برچسب به شما کمک می کنیم


گاها مشاهده می شود برچسب های محافظ صفحه نمایش موبایل توسط برخی فروشندگان بی انصاف تا یکصد هزار تومان (شایدم بیشتر) فروخته شده است . با توجه به اینکه قیمت فروش بهترین نوع این نوع برچسب حداکثر به 25 هزار تومان می رسد قطعا اطلاع رسانی صحیح به مصرف کنندگان در کنار نظارت دقیق بر بازار موجب کمتر شدن این آشفته بازار و جلوگیری از سوء استفاده برخی از فروشندگان می شود .

در این راستا باید به صحبت های رییس انجمن فروشندگان سیم‌کارت، گوشی و لوازم جانبی اشاره کرد: از یک برچسب موبایل نمی‌توان انتظار معجزه داشت و باید از پرداختن بهای بالایی که به بهانه‌های مختلف برای آن تعیین می‌شود خودداری کرد. این برچسب‌ها جزو لوازم جانبی گوشی تلفن همراه محسوب می‌شوند و گاهی ممکن است عده‌ای برای سودجویی اسم‌های مختلفی روی آن گذاشته و تبلیغات مختلفی برای آنها انجام دهند. گاهی به عنوان مثال گفته می‌شود که برخی برچسبها ضربه‌هایی در اندازه‌های مختلف را دفع کرده و گوشی تلفن همراه را در برابر آن محافظت می کنند که طبیعتا قبول چنین مواردی به دور از منطق است.

بطور قطع محافظت از صفحه نمایش گوشی در برابر دریل یا ضربات سنگین چکش به جز اغراق چیز دیگری نمیتواند باشد و موجب فریب کاربران و ضربات سنگین به گوشی کاربران به واسطه اعتماد به این برچسب ها می باشد . قطعا محافظ ال سی دی مناسب در کنار محافظت و دقت در نگهداری از گوشی موبایل بهترین محافظ برای گوشی خواهد بود .

طبق توصیه رئیس انجمن فروشندگان موبایل بهترین راه برای یک خرید مطمئن ، خریداری گوشی و لوازم جانبی از فروشگاه یا سایت معتبر و مورد تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت و اخذ فاکتوری مناسب و معتبر از فروشنده می باشد .

1394/06/08 - 22:32:46
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي