فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت

تلگرام کانال تلگرام پرشام مارکت

دسته بندی محصولات فروشگاه

خبر : انتظار ارزانی در بازار موبایل درست است؟

1394/06/01 - 10:44:23
رئیس انجمن فروشندگان سیم‌کارت و گوشی گفت: وجود تثبیت در قیمت‌ تلفن‌های همراه مهم‌تر از انتظار کاهش قیمت در این بازار برای خریداران است.


به گزارش نامه نیوز، افشار فروتن‌ لاریجانی اظهار کرد: مردم ایران به دنبال این هستند تا تثبیت قیمت‌ها در بازار صورت گیرد. آنها با امیدواری برای بهبود شرایط حاکم بر کشور در دوران پساتحریم، با ورود نمایندگی‌های اصلی و تثبیت قیمت در بخش ارز و... چنین انتظاری دارند.

او معتقد است: خریدارها دو دسته‌اند؛ اول، خریدارانی که در هر صورت برای تامین نیاز ضروری خود، خرید می‌کنند که آنها به قوه خود در بازار باقی هستند.

فروتن‌ لاریجانی ادامه داد: دوم، دسته‌ای از خریداران هستند که وضعیت بازار برای آنها اهمیت بسیاری دارد. این دسته از خریداران به دنبال اتفاقات اخیر در بخش مذاکرات هسته‌ای و با توجه به تاثیراتی که وجود دارد و اقداماتی که صورت گرفته، به دنبال شاهد بودن روی مثبت داستان هستند.

او گفت: به نظر من کاهش یا افزایش قیمت برای خریداران مهم نیست. بلکه به تثبیت رسیدن قیمت‌ها برای آنها اهمیت دارد. مصرف‌کننده اگر بداند قیمت‌ها به تثبیت رسیده با خیالی راحت بدون تاملی در خصوص اختلاف قیمت‌ها در روزهای آتی، خرید خود را انجام می‌دهد و به نوعی نظرش تامین می‌شود. چون دیگر به این مساله که ممکن است آن کالا ارزان یا گران شود، فکر نمی‌کند.

فروتن لاریجانی گفت: در حال حاضر با توجه به نوسانات ارزی، شرایط به صورتی درآمده که فروشندگان در بازار تلفن‌های همراه، حداقل خرید را، حتی به صورت روزانه برای مغازه و فروشگاه‌های خود انجام می‌دهند.

او افزود: چون این فروشندگان معتقدند که ممکن است تلفن‌همراهی که امروز خریداری کرده‌اند به دلیل پایین و بالا آمدن نرخ ارز، در روزهای بعد با کاهش یا افزایش قیمت مواجه شود و آنها مجبور شوند در روزهای بعد گوشی‌های موجود در مغازه خود را با قیمتی ارزان‌تر یا گران‌تر از آنچه که خود خریده‌اند بفروشند.

1394/06/01 - 10:44:23
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي


تخفیف های بهاره

سامسونگ گلکسی S7562

سامسونگ گلکسی S7562
  • 292000 تومان 365,000 تومان

روبات خورشیدی

روبات خورشیدی
  • 17100 تومان 19,000 تومان

موزن میکروتاچ مکس

موزن میکروتاچ مکس
  • 10500 تومان 15,000 تومان

پنکک اتود

پنکک اتود
  • 9900 تومان 18,000 تومان

پشتیبانی

پرشام مارکت طرف قرارداد با موسسات پرداخت آنلاین زیر
ملت پارسیان صادرات سداد شاپرک
کارت شارژدر بین محصولات فروشگاه
در كل اينترنت