فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : مدل های بیشتری از گوشی های لومیا، آپدیت دوم ویندوز فون ۸.۱ را دریافت خواهند کرد.

1394/04/13 - 08:13:14
چندی پیش، مایکروسافت دو گوشی لومیا ۶۴۰ و ۶۴۰XL را عرضه کرد و این دو، اولین گوشی هایی بودند که آپدیت دوم ویندوز فون ۸.۱ به صورت پیش فرض بر روی آن ها نصب بود. مدتی بعد، مایکروسافت اعلام کرد که آپدیت دوم ویندوز فون ۸.۱ تنها برای لومیا ۸۳۰ و ۷۳۵ عرضه خواهد شد اما پس از عرضه این آپدیت مشاهده کردیم که چند مدل دیگر نیز این آپدیت را دریافت کرده اند.


lumia 1520 update 2 wp8.1

 

هنگام عرضه دومین بیلد ویندوز ۱۰ موبایل پیش نمایش، به علت وجود یک باگ در نرم افزار Windows Insider عده ی زیادی از کاربران توانستند آپدیت دوم ویندوز فون ۸.۱ را دریافت کرده و بر روی گوشی خود نصب کنند اما در این میان کاربرانی بودند که همچنان منتظر عرضه آپدیت به صورت رسمی از سوی مایکروسافت هستند. اما خبر های خوب در راه هستند! زیرا امروز تیم پشتیبانی مایکروسافت اعلام کرده است که آپدیت دوم ویندوز فون ۸.۱ را مدل های بیشتری از گوشی های لومیا دریافت خواهند کرد!

اگر چه در این بازه زمانی همگان پیگیر اخبار ویندوز ۱۰ موبایل هستند و بیلد های مختلف آن را نصب کرده اند، اما هستند کسانی که علاقه ای به نصب بیلد های پیش نمایش ویندوز ۱۰ موبایل نداشته و قصد دارند تا پاییز و عرضه نسخه نهایی صبر کنند. پس تکلیف این دسته از کاربران چیست؟ این درست زمانی است که آپدیت ویندوز فون ۸.۱ به کمک آن ها آمده تا به بخشی از نیاز هایشان پاسخ دهد.

اگر چه ویژگی های آپدیت دوم ویندوز فون ۸.۱ به اندازه ویژگی های ویندوز ۱۰ موبایل نیست، اما می تواند بهبود هایی را در گوشی کاربران اعمال کند. یکی از بهترین ویژگی های آپدیت دوم ویندوز فون ۸.۱ پشتیبانی از کیبورد بلوتوثی است که می تواند بسیار کاربردی باشد. دسته ای دیگر از ویژگی ها مانند دسته بندی شدن تنظیمات گوشی هستند که به گوشی شما نظم می بخشند.

تا به امروز گوشی های لومیا ۵۴۰، لومیا ۶۴۰، لومیا ۶۴۰XL، لومیا ۷۳۵، لومیا ۸۳۰، برخی رام های لومیا ۱۵۲۰، BLU Win HD LTE و Yezz Billy 4.7 و Prestigio MultiPhone 8400 DUO و Prestigio MultiPhone DUO 8500 و اچ تی سی One M8 توانسته اند آپدیت دوم ویندوز فون ۸.۱ را دریافت کنند.

همان طوری که در بالا گفته شد، تیم پشتیبانی مایکروسافت اعلام کرده است که آپدیت دوم ویندوز فون ۸.۱ را مدل های بیشتری از گوشی های لومیا دریافت خواهند کرد! متن پیام به شرح زیر است:

image8

با تشکر از شما بابت اطلاعاتی که درباره آپدیت دوم ویندوز فون ۸.۱ ارائه کردید.

این به روز رسانی برای مدل های بیشتری از گوشی های لومیا که از ویندوز فون ۸.۱ استفاده می کنند، منتشر خواهد شد.

همان طوری که خواندید، مایکروسافت به زودی آپدیت دوم ویندوز فون ۸.۱ را برای مدل های بیشتری از گوشی های لومیا عرضه خواهد کرد و دیگر نیازی نیست که با ترفند های رایج این به روز رسانی را دریافت کنید.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع: WMPOWERUSER

1394/04/13 - 08:13:14
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي