فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت


پرشام مارکت طرف قرارداد با موسسات پرداخت آنلاین زیر
ملت پارسیان صادرات سداد شاپرک

دسته بندی محصولات فروشگاه

آخرین بروز رسانی قیمت ها

1396/فروردین/5

تلگرام کانال تلگرام پرشام مارکت
کارت شارژ


جستجو در پرشام مارکت
پرشام

خبر : نه گفتنی که باز هم ماجرا درست کرد

1394/04/04 - 17:48:13
اين درحالي بود كه من اصلا در شبكه‌هاي اجتماعي صفحه‌اي نداشتم. وقتي به صفحه‌اي كه او نشاني‌اش را گفته بود مراجعه كردم ديدم فردي به نام من پروفايلي ساخته و حتي عكس‌هاي خصوصي مرا در اين صفحه منتشر كرده است. او حتي شماره موبايل مرا در صفحه قرار داده بود و...


 نخستين پرونده چند روز پيش با شكايت زن ميانسالي به جريان افتاد. وي به مأموران پليس فتاي استان گيلان گفت: چند روز پيش موبايلم زنگ خورد. آن طرف خط مردي بود كه مي‌خواست با من قرار ملاقات بگذارد. من كه حسابي شوكه شده بودم گفتم كه اصلا او را نمي‌شناسم اما مرد تماس‌گيرنده همه مشخصات مرا مي‌دانست و مدعي شد كه شماره موبايلم را از روي صفحه فيس بوكم برداشته است.

 

اين درحالي بود كه من اصلا در شبكه‌هاي اجتماعي صفحه‌اي نداشتم. وقتي به صفحه‌اي كه او نشاني‌اش را گفته بود مراجعه كردم ديدم فردي به نام من پروفايلي ساخته و حتي عكس‌هاي خصوصي مرا در اين صفحه منتشر كرده است. او حتي شماره موبايل مرا در صفحه قرار داده بود و همين باعث شده كه مزاحمت‌هاي زيادي برايم ايجاد شود.

 

با شكايت اين زن‌، تيمي از مأموران پليس فتاي استان گيلان وارد عمل شده و با انجام اقدامات ويژه موفق شدند ردي از يك دختر 24ساله را به‌دست آورند. وي كه قرار بود روزي عروس شاكي شود براي انتقام‌جويي اين نقشه را كشيده بود. دختر جوان كه كارشناس مهندسي كامپيوتر بود وقتي دستگير شد، گفت: يك سال پيش در دانشگاه با محمد، پسر شاكي آشنا شدم. بعد از مدتي محمد از من خواستگاري كرد و قرار شد با هم ازدواج كنيم. حتي خانواده‌هايمان نيز در جريان بودند اما مدتي قبل يكدفعه محمد زير همه قول و قرارهايش زد و گفت كه ديگر حاضر نيست با من ازدواج كند.

 

وي ادامه داد: با اينكه خانواده‌اش مرا دوست داشتند اما حس كردم كه شايد مادرش در گوشش خوانده كه از ازدواج با من منصرف شده است. در شرايطي كه همه فاميل و بستگانم فكر مي‌كردند من با محمد نامزد كرده‌ام و پدرم در تكاپوي خريد جهيزيه بود، شنيدن جواب منفي از سوي محمد مرا حسابي شوكه كرد. من از اين ماجرا ضربه خوردم و اين بود كه تصميم به انتقام‌جويي گرفتم. عكس‌هاي شاكي را در گوشي موبايلم داشتم و با آن صفحه‌اي در فيس‌بوك برايش ساختم و همه مشخصاتش به همراه شماره موبايلش را در آنجا قرار دادم تا دلم از كينه خالي شود.

 

دردسرهاي لاتاري

 

دومين پرونده درباره پسر 24ساله‌اي است كه مهندس كامپيوتر است و در بي‌تاك دست به فعاليت مجرمانه زده بود. او با شكايت دختر جواني تحت تعقيب پليس قرار گرفت. شاكي گفت: چند روز پيش از طريق دوستانم متوجه شدم كه در شبكه اجتماعي بي‌تاك صفحه‌اي به نام من ساخته شده و در آن عكس هايم را قرار داده‌اند. ‌شخصي كه اين صفحه را ساخته بود در آنجا مطالب غيراخلاقي نوشته بود. اين درحالي بود كه وي با سوءاستفاده از مشخصات و عكس‌هاي من با پسران جوان در بي‌تاك دوست مي‌شد و به بهانه‌هاي مختلف از آنها شارژ موبايل اخاذي مي‌كرد.

 

شكايت دختر جوان كافي بود تا تيمي از مأموران پليس فتاي استان گيلان تحقيقات خود را در اين زمينه شروع كنند. آنها با بررسي‌هاي تخصصي موفق شدند ردي از متهم در رشت به‌دست آورند. اين جوان 24ساله كسي نبود جز خواستگار شاكي. وي پس از دستگيري در بازجويي‌ها گفت: چند وقت پيش با مينا (شاكي پرونده) آشنا شدم و از او خواستگاري كردم.

 

او ابتدا جوابش مثبت بود اما مدتي كه گذشت متوجه شدم در لاتاري برنده شده و قصد دارد براي هميشه به آمريكا سفر كند. همين باعث شد كه به من جواب منفي بدهد و بگويد كه ديگر حاضر به زندگي و ازدواج با من نيست. من كه به‌شدت از او كينه به دل گرفته بودم تصميم به انتقام‌جويي گرفتم. 

 

وي ادامه داد: درمدتي كه با مشخصات مينا در شبكه اجتماعي بي‌تاك صفحه‌اي ساخته بودم، خودم را به جاي او معرفي كرده و از ديگران شارژ موبايل مي‌گرفتم و با فروش آنها به دوستانم خرج روزانه‌ام را تأمين مي‌كردم.

 

سرهنگ ايرج محمدخاني، رئيس پليس فتاي فرماندهي انتظامي استان گيلان گفت: متهمان اين دو پرونده با قرار قانوني راهي زندان شدند.

1394/04/04 - 17:48:13
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي


این سایت را حمایت می کنم
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس

پشتیبانی

تخفیف های ویژه ی نوروز 96

تبلت تام سخنگو

تبلت تام سخنگو
  • 18000 تومان 45,000 تومان

تبلت کیاتو K730

تبلت کیاتو K730
  • 237500 تومان 250,000 تومان

سامسونگ گلکسی S7562

سامسونگ گلکسی S7562
  • 292000 تومان 365,000 تومان

تیکسل S2

تیکسل S2
  • 112000 تومان 140,000 تومان

اچ تی سی موزارت HTC Mozart

اچ تی سی موزارت HTC Mozart
  • 435000 تومان 580,000 تومان

نوکیا لومیا 510 Lumia

نوکیا لومیا 510 Lumia
  • 429140 تومان 499,000 تومان

سونی اکسپریاC2005 M

سونی اکسپریاC2005     M
  • 446500 تومان 470,000 تومان